Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Valahogy csak a 20 feletti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valahogy csak a 20 feletti pasik jönnek be. Miért?

Figyelt kérdés
Pedig még csak 15 vagyok.De valószínű azért mert ők normálisabbak a "mai fiúknál". Egyszerűen csak a 20-on feletti pasik vonzanak.Ez normális?Vagy mit tegyek?szerintetek mennyi a max kor különbség 2ember közt??Segítsetek!! És csak segítő válaszokat adjatok kérlek.Nem tudom mit tegyek...
2010. nov. 5. 21:29
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Szerintem ez teljesen normális.
2010. nov. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Tényközlés: az itt válaszolók nem gondolatolvasók.

Olyan, hogy max. korkülönbség, nincs.

2010. nov. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

hááát biztos az érettebb bajszos, szakállas pasik jönnek be, ez van...

viszont ne nagyon nyomulj rájuk, mert nekik teljesen más a felfogásuk, és az elvárásuk egy kapcsolatban mint neked.

lehet csalódás lenne a vége....

2010. nov. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Szerintem az,hogy neked bejönnek az normális, nincs ezzel gond. Viszont amikor huszon évesek szednek fel 14-16 éveseket az nagyon de nagyon szánalmas.
2010. nov. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Nem csoda, ahogy elnézem a mostani tizenéves srácokat. Azért készülj fel, hogy ilyenkor már a szex is a közös élet része, ha ez nem gond és megvan a harmónia köztetek, akkor semmi gond.
2010. nov. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

valamiért tök normális lett, a huszas csajoknak meg a harmincas arcok jönnek be, és így tovább.

nekem mindegy, ti tudjátok. :)

2010. nov. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Teljesen normális. Én 19 vagyok. Nekem a 30as pasik jönnek be. Most érettségiztem szal emlékszek még mi van a gimiben manapság. Nem akarom leszólni a pasikat, de... A fele csőgatyát hord, vagy rózsaszín pólót, feketére van festve a haja, a körme, vasalja a haját... Hagy ne soroljam. Aki normálisabb az meg félénk, visszahúzódó, és tuti nagyon jó pasi lesz majd 5-10 év múlva, de ma még nekem kevés. Tehát azok a lányok akiknek a férfias pasik jönnek be nem csoda ha az idősebb korosztály iránt "kénytelenek" úgymond érdeklődni.
2010. nov. 5. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek.csak nem tudom hogy várhatom e az érdeklődést visszafele is.erről mit gondoltok??
2010. nov. 5. 23:20
 9/17 A kérdező kommentje:
ja azt elfelejtettem hogy azért a gondolkodásom sem a mai tiniké.hiába vagyok "csak" 15...
2010. nov. 5. 23:23
 10/17 anonim ***** válasza:

Szia! Nyugi ezzel énis ugyan így vagyok.. És kedves válaszoló,aki azt írta,hogy szánalmas,amikor a huszonévesek szednek fel 16éveseket... Erre azt írnám,hogy az én barátom 25éves én pedig 16vagyok.. Jó,most lehet hurrogni,hogy mert csak friss puncit akar,de amíg mi jól érezzuk magunkat egymás mellett,addig szerintem nincs gond. Elég sok huszonéves csajnak még annyi esze sincs,mint egy kiló krumplinak... (Akinek nem inge, az ne vegye magára!!)

Szóval szerintem csak teis azt akarod,hogy valami értelmesebb légkorbe kerulj.. :D nekem sem adják ezek a kis emos meg nemtudom én milyen fiúcskák..éretlenek és tényleg csak az olyan csajoknak kellenek,akiket a mai világ tart sajnos a szeme elott...:(

Ez sokszor nekem is probléma,mert meghallják,hogy 16éves vagyok,egybol arra gondolnak,hogy kisgyermek vagyok még. Tisztában vagyok vele,hogy nem vagyok még felnott,de ugyan úgy,mint a cigányozásnál,szerintem mindíg vannak kivételek,az meg ugye erosíti a szabályt!

Remélem segítettem és ne szégyelld soha,csak vigyázz azért,mert persze,hogy vannak olyanok,akik csak ki akarnak használni!

Puszi

2010. nov. 5. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!