Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy lány aki tetszik mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány aki tetszik mi tévö legyek?

Figyelt kérdés
Mitévö legyek hogy mondjam el neki hogy szerelmes vagyok belé segitsetek.
2010. nov. 5. 12:28
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

"és attol pánikba eshet hogy azt hiszi hogy olyan vagyok hogy2 nap és anyi vagy ilyesmiktöl ésezt hogyan kerülhetném el mer tén nem vok ilyen"

Mindentől pánikba eshet. De barátok vagytok, írtad...

Elméletileg ismer téged! Ha normális leszel vele, nem fog megijedni tőled. Hívd el randizni valahová... De hogy érted, hogy beteg vagy?

2010. nov. 5. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Agyvérzésel születtem+szivbeteg
2010. nov. 5. 12:45
 13/19 anonim ***** válasza:

Remélem nem hülyéskedsz ilyenekkel! Ha nem, akkor sajnálom nagyon!

De szerintem az alap, ha nem csúfol téged valaki emiatt...

Aki ezt teszi az egy nyomorék, buta f...:)

Még nagyon fiatal vagy az az igazság! A belsőddel nem hiszem, hogy gond van...A külsőd nem ismerem sajnos...

2010. nov. 5. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

Hát sajnos nem viccelek ezzekel de sajnos ez van de am a lánnyal va n közö vonás a szemeszine neki is méregzöld

(kissé oan szine van a szemnek).

2010. nov. 5. 12:54
 15/19 anonim ***** válasza:
Biztos nem vagy 19 éves?
2010. nov. 5. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
én még csak 13 éves vagyok 1997 06 26 ban szüllettem
2010. nov. 5. 12:59
 17/19 anonim ***** válasza:

Láttam rólad néhány képet Attila, de szerintem nincs a külsőddel semmi baj sem!! Teljesen normális, aranyos srácnak tűnsz... Bár én pasi vagy és nem lány...Ne érts félre, nem vagyok meleg.:)

A belsőddel sincs semmi probléma így ránézésre...

Szóval nem hiszem, hogy van miért aggódnod!

"Betegen" születtél?? Na és??

Ha a belsőd normális, akkor sok esélyed van! Ha a külsőd is, akkor még több! De mondom, az a baj, hogy még fiatalok vagytok nagyon!

2010. nov. 5. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Csináljatok valamit közösen, amit szerettek! És beszélhetsz neki arról, hogy mennyire jól vele. Amikor találkoztok megdicsérheted, hogy milyen jól néz ki stb..
2010. nov. 5. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Az az igazság, hogy van olyan lány, aki azt szereti, ha bulizni hívják, van olyan aki utálja. Van aki a verseket imádja, van aki azt nyálasnak találja. Van aki a jó fejkedést szereti, van aki a komolyságot és ha hülyéskedsz, gyereknek néz. Viszont ha komoly vagy, akkor meg fapofának. Van aki az erős, kemény fárfiakat szereti, van aki az érzékenyeket. STB...-STB... Ez nagyon bonyolult... Te csak legyél önmagad és probáld meg kitalálni, hogy a lány mit szeret...
2010. nov. 5. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!