Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi számít nektek apróbb testi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi számít nektek apróbb testi hibának, amivel még elfogadjátok a másikat?

Figyelt kérdés

ma 19:28
 1/7 anonim ***** válasza:
87%
Ha szeretem lehet neki égési sérülése is akkor is vele leszek. :)
ma 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
1 és ez ismerkedéskor mennyire befolyásolna? Szóval ha nem a kapcsolat alatt, hanem még előtte szerezte volna a heget
ma 19:58
 3/7 anonim ***** válasza:
55%
Nem tudom... csinálj valami kérdőívet ahol különböző típusú és mértékű hibák vannak
ma 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
77%

Ilyet nem tudok mondani, mert minden attól függ, az illetőnek hogy áll. Volz már olyan pl. foghíjas, nagy lapos orrú, természetesen kopaszodó, sebhelyes bőrű férfi, aki tetszett, de olyan is, aki ilyen paraméterekkel nem.


Ami nekem ki van zárva, felszínesség ide vagy oda, a sztómazsák és a fültágítóval kitágított füllyuk.

ma 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Milyen apró testihibára gondolsz kérdező?
ma 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Tényleg nem ártana lista, mert van, akinek egy anyajegy is hiba.
ma 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Festék van a bőre alá injekciózva, végülis ez is testi hiba, sebhelye van, kopaszodik, kicsit sántít vagy be van állva a válla, ilyesmik. De leginkább azt tudom elfogadni ha nincs látható testi hiba, hanem csak vigyázni kell rá pl fázós, nem bír a napon állni, nem bírja a szmogot, ezek még előnyösek is, mert azt jelenti hogy normális helyen bír csak élni.
ma 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!