Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Heti egy találkozás elég egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Heti egy találkozás elég egy friss kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Sziasztok


Alakulóban van egy kapcsolatom, de a hölgy csak heti egy alkalommal, hétközben este ér rá találkozni (akkor kb 4-5 óra hosszára), mert hétközben sokáig dolgozik, hétvégére pedig előre betervez magának programokat.


Írni sajnos nagyon keveset írunk egymásnak és így nekem soknak tűnik ez az egy hét "várakozás". Természetesen nem kérném tőle, hogy 3 találkozás után mindent dobjon félre értem.


Szerintetek ez az elején rendben van így és a későbbiekben ennek természetes módon változnia kellene?

Ti hogyan vészelnétek át mindig a hetes várakozást?


Előre is nagyon szépen köszönöm a valaszokat!


25F



ma 16:07
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
39%

Tartsd meg talonba.

Ismerkedj addig mással is, aztán amikor ezzel a csajjal talizol akkor meg jó lesz szexre. Aztán közben keresel normálist. Nők is ezt csinálják, nem kell őket félteni. Hidd el tapasztalatból mondom.

ma 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm az eddigi válaszokat!


Nagyjából egy óra távolságra lakunk egymástól,szerintem ez nem távolság, ő albérletben lakik egy barátnőjével


Amikor találkozunk, akkor nagyon jól tudunk beszélgetni és megértjük egymást


Hétvégén nagyon szeretnék időt tölteni vele, hiszen az mindkettőnknek könnyebb, mint munka után fáradtan


Kapcsolódóan, nemrég ért véget egy 5 évig tartó kapcsolatom, ami szintén így indult és igazából én tettem egyoldalúan rengeteg energiát és ez a helyzet most nagyon hasonlít erre (én értem, hogy a férfi udvaroljon, de szerintem mindkét félnek akarni kell a kapcsolatot)

ma 17:06
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező! Ennek a nőnek nem kellesz, maximum csak szexre tart. Nagy valószínűséggel van más is neki talonba rajtad kívül. Aki akar az szakít rá időt hogy a másikkal legyen és alakuljon a kapcsolat. De láthatóan nem akarja hogy valamerre fejlődjön köztetek bármi is. Neki így jó ahogy van. Ezt lásd meg. Ne pazarold rá az időd és még most dobd ki a fenébe míg nem bonyolódsz bele érzelmileg. Nem érett egy felnőtt komoly párkapcsolatra. Csak dugni akar össze vissza.
ma 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem ragozom, de ez bizony kevés.
ma 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem se vesz téged komolyan. Itt nem arról van szó, hogy nem lenne ideje rád hanem nem akar veled lenni, ismerkedni. Vagy elfogadod, hogy ez nem vezet sehová, vagy ha vevő rá csak dugd meg azt jól van. Persze ha te neked nagyon tetszik akkor inkább hagyjad mert rá fogsz fázni.
ma 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
51%
Volt távkapcsolatom. Soha többet. NEM!! A legjobb szerelmes odőszakot teszi tönkre...
ma 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!