Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szeretném ha a jóakaró fiúk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Don pepe kérdése:

Szeretném ha a jóakaró fiúk lányok el olvasnák ezt és segítenének a kérdésem pedig : úrja kezdené?

Figyelt kérdés
van egy lány akivel tényleg úgy éreztem h sosem érhet baj de 3 hét után a legnagyobb következett be el hagyott mert el hidegült tőlem de most szakított a pasijával és rávettem h találkozzunk én el szeretném vinni moziba aztán vacsizni utána sötétbe sétálni a Tisza parton de nem tudom h helyes e vagy elég jó döntés-e szerintetek?
2010. nov. 4. 20:06
 1/8 Moszuke ***** válasza:

csak 3hétig jártatok? az marha kevés... nem tudom... lehet hogy nem fogtok összejönni.

3hét az nem hangzik komolyan.

2010. nov. 4. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
az úgy volt három hét h csak akkor nem voltunk együt mikor aludtunk mert akkor othon volt de egy hülye vetélkedő el hidegített minket egymástól egész nap csakk azzal kellet foglakoznuk és magunkra nem vot időnk
2010. nov. 4. 20:13
 3/8 anonim ***** válasza:

hát. de akor is kevés meg am ha 1 csajt megakarsz hódítani akkor ne egyből vid el vacsizni meg vegyél neki valamit... h. ülye minek??? mond már meg nekem mert akk csak a pénzre fog menni 1 csaj azért legyen a b.nőd mert a tiéd és szeretd és megbízol benne nem az h te vagy a malacperselye... am meg sztem jó ötlet de egyben nem.

Hagyd a p icsaába vanak még csajok rengeteg.

HIdd el én tudom ameiket lehet csak szopasd meg fűzzed meg húzd le őket meg mi egymás.

Ne h ár te legyél velük rendes hanem ők veled:D

2010. nov. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
mellékes h oszt tárasm és mellet 3 másik oszt társamat húztam meg mikor kidobott
2010. nov. 4. 20:24
 5/8 anonim ***** válasza:
20: 20as ne haragudj, de paraszt vagy....
2010. nov. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

meghúztad 3mat a kapcsolatotok előtt v. alatt? nem mindegy

egyébként, ha szeretett a csaj, akkor van esélyed, h újra összejöjjetek

2010. nov. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha elviszel egy lányt moziba, attól nem fog jobban szeretni...Mert nem te leszel a lényeg, hanem a film...


Szerintem menjetek el sétálni... És hozd szóba a témát, és utalj rá, hogy fontos neked, és bókolj neki.


Ha tetszik neki, és úgyérzed hogy van esélyed, kered perec mondd meg neki hogy mit is érzel.


Ha nem váltsatok témát....

2010. nov. 4. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
a kapcsolat után h hátha el felejtem de nem:S
2010. nov. 4. 22:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!