Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan kezdeményezzek? Boltban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezdeményezzek? Boltban dolgozó nő vagyok.

Figyelt kérdés

Van egy férfi, akivel csak felületesen ismerjük egymást. Az utóbbi időben többször láttam és egyre többször gondolok rá. A múltban volt egy kis félreértés közöttünk, ami sajnos nem lett tisztázva (ez most hosszú lenne) az én hibámból. Így azt gondolom az én feladatom lenne most lépni felé. Tetszettem neki, ha jól látom rajta akkor talán még most is. Ha összefutunk véletlen az utcán vagy boltban mindig köszön, mosolyogva. Arra gondoltam, hogy ha bejönne a boltba ahol dolgozom (kisbolt, egyedül vagyok), akkor valahogy röviden tisztáznám a múltbeli dolgot és utalnék rá, hogy nyitott lennék beszélgetni, jobban ismerkedni…

Leforgattam ezt a fejemben már százszor, aztán eszembe jutott, hogy mi van ha akkor jön be miközben egy másik ember is itt nézelődne közben a boltban. Előtte csak nem önthetem ki a szívem, ahhoz már szégyellős lennék, így is zavarban leszek szerintem. :) Arra gondoltam, hogy akkor azt mondanám a férfinek már a pénztárnál, ha lesz pár szabad perce vissza tud-e nézni valamikor, mert beszélni szeretnék vele. Szerintetek? Vagy esetleg valami jobb ötlet? Férfiak, ti ilyen esetben milyen lépésnek örülnétek a nő részéről?



ma 14:05
 1/4 anonim válasza:
Ha bemegy a boltba társ kis szünetet kìnáld még eggy kv-val a többi majd alakul
ma 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 tejjelkifili válasza:
86%
Tejesen jó. Vagy amikor összefuttok épp utcán, állj meg és hangsúlyosabban köszönj és nézz rá és ezzel lényegében ha már álltok, akkor is elkezdődhet egy beszélgetés. Pl mondhatod, hogy örülsz hogy látod, milyen szépen süt a nap, kár, hogy csak véletlen futtok össze :D De ha rendszeresen találkoztok, akkor akár lehetsz lassú is. És csak beszélgetni semmi témákról az elején kicsit.
ma 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Rendben, köszönöm. :)

Adnék neki szívesen kávét de mi nem ilyesmit árulunk. :)

ma 16:16
 4/4 anonim ***** válasza:
23%
Én első csak tisztáznám a félreértést és hagynám kicsit ülepedni, kedves lennék de nem ajánlkoznék vagy kezdeményeznék. Ha viszont pár további találkozás eltelt és ő nem lép akkor már jelezném, hogy érdekel.
ma 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!