Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Bunkóság lenne megmondani,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bunkóság lenne megmondani, hogy így nem szeretnék vele kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Elkezdtem ismerkedni egy sráccal és jól kijövünk, nagyon sok mindenben passzolunk, de van egy súlyosan értelmifogyatékos fia, akit egyedül nevel, bár a pasi szülei be szoktak segíteni. Kérdeztem, hogy milyen egy ilyen gyereket nevelni és láttam rajta, hogy nem nagyon akar erről beszélni, röviden lezárta annyival, hogy rendőrként dolgozik sokszor, ha elég rázós napja volt, nagyon nehezen bírja lelkileg, hogy utána még a fiával kell foglalkoznia, de számára az nem opció, hogy lemond róla, mert attól még ugyanúgy megérdemli a törődést, mint bármelyik más gyerek. Még nem találkoztam a fiával, de szerintem nekem ez nem menne és nem tudom, hogy mondjam el neki, hogy akkor ezt a kapcsolatot inkább hagyjuk, közben megbántani sem szeretném.
tegnap 10:14
 1/7 anonim ***** válasza:
92%
Én veled értek egyet. Nekem se menne. Ha tudod magadról, hogy ki nem állhatnéd, és folyamatos problémaforrás lenne, akkor tényleg ne vállald be.
tegnap 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%

Sajnos egy ilyen gyermek állandó felügyeletet igényel. Ha súlyosan fogyatékos, lehet még 50 évesen is az apja fogja pelenkázni és hasonlók. Ekkora terhet nem csoda ha nem vállalsz magadra, hiszen hiába nem a te gyereked, az a férfi gyerekestül fog bekerülni az életedbe.

Arról nemis beszélve, hogy egy ilyen sérült gyerek lehet azt is megakadályozná, hogy esetleg saját családot alapíts a pasival közös gyerekkel.

Nemtudom milyen okból fogyatékos, de én ha gyereket akarnék, 100x meggondolnám, hogy biztos a pasi génállományával szeretnék e gyereket, így, hogy már van egy sérült gyereke. N

tegnap 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem őszinteséggel bántod meg legkevésbé.

Megmondod, hogy sajnálod, de nem tudnál partnere lenni ebben a helyzetben.

tegnap 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
93%

Bunkóság nemet mondani egy életre szóló lemondásokkal és áldozatokkal járó kötelezettségre egy másik ember gyereke kedvéért?

Nem.


Mondjuk bunkóság lenne, ha ezt tapintatlanul, empátia nélkül közölnéd vele, de gondolom, nem így lesz.

tegnap 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
85%
Nálam az egészséges gyerek is off lenne.
tegnap 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Egész egyszerűen úgy ahogy a 3-as írta.
tegnap 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem bunkóság. Egyszerűen valakinek ez sok, nem fér bele. Nem vagy Teréz anya, nem dolgod felvállalni az ilyet.
tegnap 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!