Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az orosz, ukrán nők miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az orosz, ukrán nők miért olyan kiemelkedően szépek?

Figyelt kérdés

ma 01:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
65%

Szláv népek.

A válaszhoz utána kellene nézni annak, hogy miként alakult ki ez a népcsoport, kikkel keveredtek.

Bárhogy is legyen, szerencsésen alakult, mert az biztos, hogy többen közülük tényleg jól néznek ki.


Egy

ma 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
27%

Egyébként meg életmód is benne lehet, mert hiába a jó genetika, ha elzűllik az ember. A zűllés következményeként ugyanis aki szép volt korábban, az megcsúnyul.


#1 voltam

ma 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Mert nyilván a világ egy területén azonos lesz a génkészlet és ott így alakult hogy sok a tipikus szláv arcú szép nő
ma 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Nem csak, hogy szépek, kb mintha a múltba repülnél, amikor megismered őket.

Egy napon nem lehet emlegetni a magyar nőkkel.

ma 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
4 jah pont olyan erős a gyomruk mint 100 évvel ezelőtt a nőnek amikor 20 évesen hozza kellett menni egy ronda allathoz akit a család kijelölt.
ma 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

#5


Azt azért ne felejtsük el, hogy ha a mi őseinket nem adták volna hozzá azokhoz a férfiakhoz a felmenőink, hanem ők választhattak volna párt, akkor mi NEM léteznénk.


Lehet tehát itt beszélni arról, hogy mi a jó, és mi a rossz. De a világot szemlélve, mintha Pangloss mesternek lenne igaza, hogy a világ így jó, ahogy van.

ma 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Hát az én őseim tuti nem mentek hozza a falu réméhez, mert én szép vagyok és olyan géneket 2 generáció alatt nem lehet kiütni

Az meg hogy más itt van e vagy nem, azt pont letojom

Nem szép nőként egy szemmáknyi értelme nincs az életnek.


Az oroszok ukránok meg köztudottan a legnagyobb kva nemzet

Semmi nem számít nekik csak hogy pénzelje őket bármilyen ronda diszno

ma 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Igen? Pedig amilyen gyönyörűek, azt gondoltam, hogy nagyon magasak az elvárásaik, egy átlagos férfival szóba sem állnának.
ma 04:01
 9/11 anonim ***** válasza:

#7


Nem tudjuk, hogy néztek ki a távoli felmenőink.

Tekintve, hogy az emberiség közel 200 000 éves, nyilván a felmenőink között volt mindenféle alak. Egyesek még neandervölgyi géneket is hordoznak, akik pl. rondák voltak.


Meg az is lehet, te meg én nagyon távolról rokonok vagyunk.

ma 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

#8


Egy átlagos férfi is viheti sokra az életben, ha tökös srác.

Ha viszont nem, akkor szegényen, magányosan fog meghalni.

ma 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!