Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az Ukrán lányok vagy az Orosz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az Ukrán lányok vagy az Orosz lányok a szebbek?

Figyelt kérdés

Hasonlítanak egymásra?

Szerintem az ukránok csinosabbak


tegnap 00:25
 1/10 anonim ***** válasza:
54%
Tök ugyan az kb olyan mint a magyar meg a székelyföldi csajok.
tegnap 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Oroszok
tegnap 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
47%

Egy webkamerás oldalon szoktam néha nézni egy ukrán csajt, halál úgy néz ki, mint a putyin, csak nőben....

Az orosz csajok között meg....aztán lehet a pénz miatt, meg sokkal többen vannak, de rengeteg jó nő van.

Ukrajna meglehetősen csóró ország lett a szovjetúnió óta.

tegnap 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
47%

Nyilván egyénfüggő. Mindkét országból láttam már szép modelleket. A nyugati (európai) férfiak szeretik őket, mert olcsóak. Egy jobb alkattal lazán lehet tarolni.


Olyan ez, mint az amcsiknak a latin nő. Szép, de cserébe jó olcsó is.


Hasonlóan a magyar, szerb meg a cseh nőkhöz, mert azok is csórók, de cserébe szépek.


A románok, moldávok közt már kevés a szép.


A cigányok esetében nem tudok objektív lenni, mert társítom a külső jegyeikhez a fennhéjázó viselkedést "kocc kutyák, akármit tehecc olyan raj mint én nem lehecc", a "dik mán gecc, hajjak meg, ottan-e a kisgrófó" stílust + 500 fős börtönkezelt rokonság.

tegnap 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Élőben ukránt meg filipinokat szoktam látni.

De ukránok között vannak egész fullosak.

tegnap 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ukrán.
tegnap 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ukránok

[link] ….


Sokkal több ott a sokkal szebb mint itthon

Oroszban is

tegnap 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mindegyik jól néznek ki.
tegnap 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hattalmas különbség van közöttük, nyelvben kultúrában, mindenben, kb mint a szerbek meg a horvátok, ezért is háborúznak olyan "jókat".
tegnap 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Hogy lenne már hatalmas különbség köztük? Rengeteg ukránban van orosz ver és Rengeteg orosz él Ukrajnában. A nyelvük is nagyon hasonló, megértik egymást. A külsejük is nagyon hasonló mind a férfiak, mind a nők

Mentalitásban is nagyon hasonlóak a nők. A legnagyobb golddiger kva nép mind a kettő

tegnap 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!