Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Miért csinálja ezt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés

Van egy fiú "barátom", nem tudom milyen szinten van a kapcsolatunk. Barátainkkal egy ráérős napon szórakozunk (lányok-fiúk) az volt a fő cél, hogy le kell lökni egymást az ágyról (szivacsokra). Elég durva játék volt, fiúk és közte ez a fiú is játszott, elég vadan, lányokat is elég "durván lelökött. Én is elkezdtem szórakozni de hozzám szinte alig "mert" hozzámérni, inkább felhúzott és amikor én löktem le őt inkább leesett és azt mondta hogy lányokat nem bánt. (Pedig a jelenlévő többi lányt jól ledobálta, de rólam tudja, hogy előző kapcsolatom azért ért véget mert a barátom bántalmazott) A másik, hogy amikor poénból elkezdtem piszkálni pl. ráugrok v megbököm meg ilyesmik, ő nagyon finoman adja vissza vagy sehogy de más lányokkal pedig sokkal durvábban viselkedik.

Ez miért van?

L/16


2010. nov. 4. 18:36
 1/5 anonim válasza:
Ha tudja, hogy bántalmazott a barátod, akkor lehet, hogy azért nem volt veled durva. Kérdezd meg tőle.
2010. nov. 4. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
mert nagyon rendes, és tudja hogy hogyan kell bánni egy olyan nővel akivel erőszakoskodtak. de az is lehet hogy a többi csaj haver neki és te meg tetszesz. de az első ötletem az tuti. én se lennék poénból sem erőszakos olyan emberrel akit bántalmaztak már..
2010. nov. 4. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

talán ez azért van merta többi lánynak még nem volt iemi problémája mint neked.. de az is lehet h teccel neki!! bár bekell h valljam nemtudom ez mien játék ? :D!!

sztem ne tartsd furának hanem élvezd azt h ö óv !! ez nem fura ez jo dolog(:

2010. nov. 4. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hajolj le neki, és tudni fogod, miért csinálja:mert tetszel neki, vagy a másik eléggé sz@r magyarázat.
2010. nov. 4. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
mondjuk mert szeret és a volt pasiddal tudja h miért ért véget a kapcsolatotok és ő próbál ezen változatani h ne szakícsatok.
2010. nov. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!