Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Számos nő miért kéri számon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Számos nő miért kéri számon az udvarló férfit, hogy "hány nőnek mondtad már ezt?"

Figyelt kérdés
ma 06:21
 1/9 anonim ***** válasza:
97%
Mert nem sikerült hihetően mondani, amit mondtál. A baj ezzel az, ami miatt gondolom, hogy kérdezed, hogy nem biztos, hogy nem gondoltad úgy, csak nem volt benne a partnernek megfelelő mennyiségű érzelem.
ma 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
97%
Lehet vmi sablondumának tűnhet. Nen személyre szabott.
ma 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
55%
Mi a fenét lehet mondani, ami nem sablonduma? Mindent elmondtak ezerszer:) Itt inkább az érzelmi töltés az érdekes, azzal lehet variálni
ma 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
93%
Mit mondtál? :) Ha pl. hogy örökre fogod szeretni, miközben tudja, hogy van 10 exed és őt csak két perc ismered (most túlzok), akkor jogosan gyanús.
ma 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%

Csak nem megdicsérted a szemét, vagy a mosolyát?


Nyilván nem érdekli a válasz, csak nem akarta azt mondani, hogy de szr szöveged van, tudom, hogy nem gondolod komolyan.


Ha valóban a szemét akarod dicsérni, akkor legalább úgy csináld, hogy milyen borostyánosan sárga is van benne, annyira csillog.. vagy akár csak egyszerűen "ilyen árnyalatú kéket még nem is láttam, lenyűgöző"..


Nem szeretjük a hazugságot(nem mindig:)

ma 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
35%

3 bakker nyilván ami egyedi.

Nekem pl ha mosolygok a szám mellett apro gödröcske van. Mikor ez miatt bókolnak eszembe nem jutna hogy kb mindenkjnek ezt mondják még én se láttam soha ilyen másik mosolyt senkin mint ami nekem van.


Vagy pl volt egy alkalommal hogy maraton sokat aludtam. Olyan kipihent lett a szemem hogy a fehér része szinte vakitoan fehér lett es egy beszélgetésnél tobbszor is megakadt egyik pasi szeme a szemeimen es nem is egyszer mondta hogy hihetetlen szép csillogok a szemeim, de még másnap is úgy írt nekem pl hogy vagy szépszemű?

Az ilyen egy alkalmas volt mert azota se ragyognak már a szemeim ki vagyok merulve állandoan soha nem is bókol(t) nekem senki a szemeim miatt. Csak akkor es ott ő mikor valoban feltűnő volt.


Vagy ugyanez forditva. Egyszer vettem paroka copfot brahibol. Akkor egyik tomegkozlekedésen egy c.gonő kigúnyolt hogy "parókás kva", hát ketlem hogy másoknak is ezt mondja es sablon dumája lett volna..


Stb

ma 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
35%
A mosolyom is ugy dicsérik hogy ki is van emelve hogy az a gödröcske ami megjelenik olyankor. Es nem szimplan mondjám hogy szép a mosolyod.
ma 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom ez olyan mondat lehetett, ami nem tűnt őszintének.


Nekem is volt olyan, hogy "melyik csillagot hozzam le az égről", úgy hogy még nulla szinten se történt semmi köztünk. Csak néztem egyet. :D Aztán persze az első kanyarban ki is szállt a pasi, na ennyit a csillagokról.

ma 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
50%
Nő vagyok, és tényleg érezni, sőt nagyon is könnyű észrevenni, ha valaki rutinos udvarló, és bwgyakorolt sablonszövegekkel próbálkozik. Ha valaki komoly kapcsolatot keres, annak ez nem pálya.
ma 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!