Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az, hogy vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy vagy láthatáron nincs egy jelölt se aztán meg hirtelen 3 komoly udvarló is akad, szinte dönteni is nehéz, mert más típusok?

Figyelt kérdés
Veletek is volt ilyen?
2021. máj. 22. 12:27
 1/6 anonim ***** válasza:
72%
Rossz helyen próbálkoztál eddig,megváltoztál és most bevonzod azokat az embereket akik neked is szimpatikusak.De szerintem az utóbbi, én 30 körül vagyok férfi és én is hasonló helyzetben vagyok.
2021. máj. 22. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
76%

Velem többször is előfordult. Nagy szerepe lehet annak, hogy mennyire érzed jól magad a bőrődben, mit sugárzol magadról. Aki derűs és kiegyensúlyozott, nagyobb vonzerővel hat másokra, ezért nem csoda, ha egyszerre többen is felfigyelnek rá.

Másrészt az is közrejátszhat a dologban, hogy a korlátozások után sokan most kezdenek újra társaságba járni, a közösségek megint összekovácsolódnak, jön egy csomó bizsergető lehetőség az ismerkedésre, és emiatt fogékonyabbak az emberek a romantikára. :)

2021. máj. 22. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
23%
Mert nincs leírva és megfogalmazva az ideálod. Ha meg volna, akkor egyszerű lenne a döntés.
2021. máj. 22. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Kérdésem valahol költői mert azért tudom, látom, hogy minden a kisugárzáson múlik. Volt amikor évekig szürke kisegérként szinte nőnek sem éreztem magam akkor kb sokkoló hogy most akárhová megyek ott felfigyelnek rám, bókok, jelzések jönnek mindenhonnan. Igazából direktben nem is ismerkedek, mind a 3 élethelyzetből adódott.

A helyzet az hogy több évvel vagyok egy válást követően, így idealról álmodozni számomra már nevetséges. Én is leírtam még 20on évesen, hogy milyen legyen. Olyan is lett, leszámítva hogy azt kihagytam, hogy nárcisztikus vonásai ne legyenek.

Gyermekkel meg már nem olyan az ismerkedés, mint régen. Akkor is ugyanilyen szituációból, hogy többen érdeklődtek irántam, sikerült azt választanom, aki később tönkretett. Nyílván a legmegnyerőbb, legtökéletesebb akkor ő volt, álmomban sem gondoltam, hogy szavakkal így lehet bántani valakit.

Így félek is egy újtól, biztos hogy van bennem egy adag abból is, hogy sikerül rosszul választanom, problémásat vonzok be. De hogy derítsem ki hol fog kibújni a szög a zsákból, és melyik fog működni. Néha visszabújnék a csigaházamba. Sok így hogy 3an is érzelmet váltanak ki. Több vasat nem akarok tartani a tűzben. Mindegyikben más vonz, más fog meg de ennyi meg még nem elég hogy reálisan lassam milyen is valójában hogy is működne minden a hétköznapokban. Kideríteni idő, minimum annyi, hogy a köd elüljön, ezt megtanultam a házasságom során.

2021. máj. 22. 13:15
 5/6 anonim ***** válasza:
75%
Minden új kapcsolatban van kockázat. Bátorság kell és lelki erő. Félsz a csalódástól.De mindenki fél. Az igaz ha eltűnik a köd akkor kicsit tisztábban fogod látni a helyzetet, hogy ki mit tesz meg érted a gesztusokat jobban át tudod értékelni,így talán jobban előre láthatod hogy a jövőben hogyan viszonyul majd hozzád. De te is változhatsz és a jövőbe senki sem láthat.
2021. máj. 22. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
85%
Volt ilyen, de rövid ideig. 4 udvarló. Egyet lepattintottqm, egy a tali előtti nap ghostingolt, egy az első tali után és egyel azóta együtt vagyok. Nekem az volt az elvem, hogy mindenkinek adok esélyt és végül egy maradt. Szerintem a lemorzsolódás természetes, csak idő kérdése
2021. máj. 24. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!