Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha nem ír semmit a férfi az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem ír semmit a férfi az első randi után akkor felejtős?

Figyelt kérdés

Most volt életem első randija, jó volt, nekem kicsit hosszú kb 2 óra.

A végén mondtam, hogy köszönöm a meghívást, jól éreztem magam, de nem beszéltünk következő randit.

Mikor beszélgettünk volt csend is, akkor csak egymást néztük.

Utána nem írt, én sem.

Olyan szomorú vagyok, már az első alkalommal ghostingolnak.


tegnap 15:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
55%
Te is írhatsz ám bár ha nem lett megbeszélve a következő randi akkor valószínűleg nem egymást keresitek. Ne szomorkodj, majd akad más.
tegnap 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Akkor a 2. randit az első végén beszélik meg?
tegnap 15:21
 3/11 anonim ***** válasza:
66%
Ideális esetben igen, vagy nemsokára írásban.
tegnap 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
51%
Ha jól érezted magad vele és örülnél egy következő randinak, írj neki. Lehet ő is ugyanezt gondolja mint te, főleg ha mindketten még fiatalok vagytok.
tegnap 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
69%

Vagy nem tetszettél neki annyira, vagy a fiú is bátortalan (vagy nem érezte tőled a pozitív visszajelzést).

Szerintem rákérdezhetsz, hogy lehet-e számolni még találkozóra esetleg. Akkor gyorsabban kiderül.

tegnap 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
82%
Mennyi idő telt el azóta?
tegnap 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
2 nap
tegnap 15:57
 8/11 anonim ***** válasza:
51%
Lehet hogy egymásra vártok.
tegnap 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
40%
Írj. Vesztenivalód nincs
tegnap 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
63%
1 Ez a nem egymást keresik olyan béna szöveg. Itt pl, a kérdező lehet hogy a randipartnerét keresi, csak esetleg a randipartner mondta be az unalmast. Nem kellene ilyenkor a másik fél nevében is nyilatkozni, csak szépen a saját dolgait és a saját részét ecsetelje mindenki.
tegnap 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!