Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen volt életetek első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen volt életetek első randija?

Figyelt kérdés

Írt utàna a fèrfi?/ Írtatok a nőnek?

Hàny éves voltàl?

Miről beszélgettetek?

Hol történt? Meddig tartott?


tegnap 07:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem emlékszem, kb.
tegnap 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem volt jó. Vagy nem tudom. Nagyon béna elkeseredett kísérletek voltak az első randijaim, olyanokkal, akikről már eleve tudtam, hogy nem nekem valóak. Csak akkor még úgy ez nem számított, csak vágytam valakivel összejönni, próbálkoztam.


Írtunk még egymásnak, mert egy egyetemre jártunk, vag volt más közös téma

Talán 21 (fura, de előtte nem érdekelt az ismerkedés dolog. Szóval gondolhatod, hogy mennyire béna lehettem)

Fogalmam sincs... az élet nagy dolgairól, meg egyetemi dolgokról.

Kávézó. Egy óra talán. Valszeg ő nem is tudta, hogy ez randi 🤣🤣

Később tudtomra adta, hogy nem lehet köztünk semmi, amikor már szerelmes voltam belé. Szóval nem jó tapasztalat. Barátnak hitt, vagy nem tudom.

tegnap 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Kellemetlen volt, 15-16 éves voltam és fogalmam nem volt, hogy kéne ezt csinàlni, zavarban voltam végig és olyan béna volt az egèsz. Fogalmam sincs írt-e utána a srác, de többet nem randiztunk :D

Néhány órát voltunk, sétàltunk, meg mozi volt.

tegnap 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A bnőimmel üzent hogy találkozni szeretne velem.

Amikor találkoztunk megfogta a kezem, körbevezetett, bemutatta a suliját barátait, lakhelyét, kedvesen mesélt sokat.

Mindig óvatos figyelmes udvarias volt, aznaptól már egy pár voltunk.

És aztán alakult tovább, mindig együtt mindenhol, első csók stb, később lett az első szex is.

Komoly kapcsolat volt már az első tinin es teljesen korrekt érzelmes a srác.

(En 14 ő 16 volt mikor összejöttünk, 2 évet jártunk mert aztán elköltöztek a szüleivek sajnos.)


Azota se lett több ilyen barátom.

tegnap 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

16 voltam es akkor meg nem volt mobil sem net. Szoval amit wloben megbeszeltunk az lett.


Egy baromi ronda orias csokor viraggal jot ami 3 oran at hurcibaltam. Azt mar nem tudom mit csinaltunk pontosan de wmlekszem h mar fajt a karom a gaztol. 🤣

tegnap 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

17. Előtte inkább csak ilyen komolytalan smsezéseim voltak, vagy olyasmik, hogy egy társaságban találkoztam az illetővel és ott "elvoltunk".



Az első találkozásra egy cukrászdában kerül sor, de előtte összefutottunk egy adott helyen és együtt mentünk oda.

Amúgy neten ismerkedtünk meg. Volt közös ismerősünk is, így tudtam hogy valóban azzal ismerkedem, akinek adja magát. Nos, kb így is volt egy dolog kivételével: elég nagyot hazudott a magasságát illetően. Kb egy fejjel mondott többet mint a valóságban.

Kicsit sokkolódtam, mert én sem vagyok túl magas, így szinte egymagasak voltunk.

Köszönés után az első hozzám intézett kérdése:

- Mit is mondtam neked, milyen magas vagyok?!


Engem kiakasztott a kamuzásával. A jelenlegi párom fél fejjel magasabb nálam, szóval nem minden a magasság, de a kamuzást nem tolerálom.

tegnap 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Az első randim 13 évesen volt egy 14 éves sráccal. Igazából arra, hogy hova mentünk nem igazán emlékszem, szerintem csak sétálgattunk meg beszélgettünk. Sokat chateltünk, próbáltunk hetente talizni, mert amúgy nem is egy suliba jártunk, ő kolis volt, szóval nem volt egyszerű összeegyeztetni. Aztán ez ment kb 1 hónapig aztán én vetettem véget az ismerkedésnek, nem éreztem azt hogy ebből lehetne bármi is.

De így visszagondolva aranyos volt.

Ez volt 6 éve már.

tegnap 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Egyetemistaként külföldi versenyen a záróeseményen flörtöltünk és berúgtunk egy indiai sraccal. Visszakisert a hotel szobamig egy nem kis szakaszon. Szex vegul nem volt, kezdtem kijozanodni. Mindenfelerol beszelgettunk random, nem emlelszem. Hajnal 4kor elkoszontunk es reggel 10kor irt egy rovid bucsuuzenetet. Igy lett vege


21 voltam, o 22

tegnap 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!