Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kezdeményeztem egy nőnél,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezdeményeztem egy nőnél, akkor nem jött össze, most viszont esélyes? Papucs lennék emiatt?

Figyelt kérdés

Kezdeményeztem egy nőnél írásban, felületesen ismertük már egymást. Bár udvariasan válaszolgatott és visszakérdezett, a randira hívásos kérdésemre már nem válaszolt. Nem akartam tovább erőlködni, elengedtem, pedig nagyon szimpatikus volt és nagyon tetszett, gyönyörű arcú nő. Ez másfél éve volt. Azóta sem volt senkim.

A nővel viszont mostanában többször összefutok véletlen, mindig köszönünk egymásnak. Észrevettem, hogy figyel és többször összeakad a tekintetünk, elpirul és mosolyog. Kifejezetten kedvesen néz rám, szinte bátorító.

Megtudtam mástól, hogy nem volt neki sem kapcsolata azóta, most sincs. Megfordult a fejemben, hogy újra kezdeményeznék de letöröltem magam facebookról. Egyik barátom szerint viszont papucs lennék emiatt. Egy másik szerint meg kellene próbálnom mert nem tudni mi volt akkor a nő életében, most pedig lenne esélyem.

Nem gondolom, hogy direkt szórakozna, egy kedves, visszafogott, természetes nő… nem tudom mit tegyek.

Voltatok már hasonló helyzetben? Mindkét oldalról érdekelnek válaszok, nők véleményére is kíváncsi lennék akik elsőre nem mentek bele az ismerkedésbe, de később valamiért már igen.

37 F



ma 15:22
 1/10 anonim ***** válasza:
72%
Igazat adok a barátnak. Ha akkor nem adott esélyt akkor inkább hagyjad mert szamár leszel ló helyett.
ma 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
56%

Valószínűleg meg fogod próbálni, mert másként úgysem derül ki.

Nem rossz, amit írsz, egyik oldalról sem. Kicsit ha nincs ló a szamár is jó íze van a dolognak, de attól még lehet, hogy jól kijöttök majd egymással. Egyikőtök sem az az ágról ágra ugáló típus a leírásod alapján.

Adj magatoknak egy esélyt!

ma 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne ismételd meg ugyanazt a hibát szerintem. De nem akarok belepofázni, te tudod...
ma 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Hm, ha tényleg érdekled őt és azért offolt ki mert önbizalomhiánya van/volt még az is probléma lenne kettőtök között mert valószínűleg csak egy ideig dobnád fel neki aztán szépen lepattintana. Ráadásul ha pl. még az exet siratta akkortájt akkor sem oké, hogy te veled ismerkedett és nem adott konkrét választ miért nem randizna veled. Harmadrészt neki kéne kezdeményezni nálad és nem fordítva hiszen te zöld utat adtál neki az ismerkedést nézve. Elnézést kellene kérnie, elmagyarázni mit miért tett és úgy elkezdeni ismerkedni. Ha ő nem lép feléd, nem kezd tiszta lappal akkor te hiába akarsz tőle randit, kapcsolatot.
ma 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
58%

Ha mar talakoztok szolitsd meg beszelgess vele eloben


Siman lehet h akkor olyan solog volt az eleteben ami miatt nem akart direkt ismerkedni.

ma 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is ellene vagyok. Látni előre, hogy szenvedni fogsz.
ma 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Több olyan esetről is tudok, hogy újra nekifutott a férfi, s végül össze is jöttek, de egyik sem lett tartós kapcsolat.
ma 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Ráírhatsz ismét, kezdeményezhetsz szemtől szemben beszélgetést, de tényleg rosszul áll a szénád.

A nő az a típus aki vár a hercegre, aki tökéletes választás lenne, senki se elég jó neki.

Az, hogy elpirult, rád nézett lehet a szégyen jele is nyugodtan.

Egyáltalán nem biztos, hogy mint férfi az esete vagy.

De ha úgyis van akkor is fennáll, hogy mégsem annyira, hogy veled legyen.

ma 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
51%

Egyértelmű, hogy a szimpátia mellett kell a jókor-jó helyen is, hogy ismertség/kapcsolat kialakuljon.


Én akkor beszélnék vele, ha újra találkoztok. Nem tudom mennyire gyakori ez, vagy hogy kivitelezhető-e, hogy „véletlenül” fussatok össze.

ma 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Legyen tartásod, az ég szerelmére! Te akarsz a szamár lenni a ló helyett, akivel megelégszik mert nem jött jobb? Ugyan már…

Valószínűleg tudatában van annak, hogy bejön neked és emlékszik a korábbi diskurzusra, így lehet, hogy zavarban van körülötted. Ez nem jelenti azt, hogy be is jössz neki…

ma 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!