Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randira (40-és nő) jó ötlet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randira (40-és nő) jó ötlet whisky ajándékba? Én 50 éves vagyok

Figyelt kérdés
tegnap 15:35
 1/10 anonim ***** válasza:
83%
Instant röhögőgörcs megvolna. :DD
tegnap 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Hányadik randi? Első? Akkor nem kell semmilyen ajándék. Ha meg nem az első, akkor csak van már nemi halvány elképzelésed róla, hogy mit szeret, iszik-e egyáltalán, ha igen, akkor szereti-e a whiskyt.
tegnap 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha tudod hogy kifejezetten szereti és melyiket akkor igen.
tegnap 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Inkább hívd meg egy vacsorára, színházba, együtt töltött idő sokkal fontosabb, mint az alkohol.
tegnap 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne bántsátok, csak magából indult ki na :)
tegnap 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

A céges repi ajándékot adnád neki?🤣

Vigyázz, ha nem iszik, meg fog sértődni - jogosan.

tegnap 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Grizesteszta ***** válasza:
70%

Egy esetben remek ötlet: ha korábban kiderült, hogy a nő szereti konkrétan az ilyen vagy olyan whisky márkát, te meg kedvességből viszel neki egy féldecis kiszerelést. Vagy ha beszélgettetek róla, és ő azt mondta, hogy sose ivott még olyat, ami neked a kedvenced, ezért viszel neki egy kóstolót. Tehát kell, hogy legyen apropója a picinek is.


Általánosságban:első randira

- SOSE viszünk nagy értéket

-SOSE viszünk olyat, amit macerás a randi alatt hurcolni, vigyázni kell rá

-SOSE viszünk olyat, ami ciki, rossz szokásra/gyengeségre utal bármely fél részéről is.


Na, egy normál üveg w. mindhárom egyszerre, de ha van apropója, akkor egy 0,5 dl-es aranyos lehet, csak jó dumával kell átadni.:)


Ha tavasz lenne, azt mondanám, vigyél neki egy hóvirág csokrot, ha december, makkor egy 5 centis mikulást, de az is teljesen rendben van, ha nem viszel semmit. Ha kölcsönös az érdeklődés, akkor majd meghívod egy kávéra vagy egy sütire- ha normális a nő, akkor ez pont elég, de nem túl sok... Ha nem normális, akkor vihetsz neki egy picike BMW kulcsot, örülni fog.:)

tegnap 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Inkabb hivd meg valamire.
tegnap 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Nőnek pia ajándékba? Randin??? 😂😂😂


Vigyél még neki 1kg kávét, meg két doboz cigit is. Ha lúd, legyen kövér! 😎

tegnap 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem minden nő kapó a whiskeyre.

Én speciel szeretem, de nem mindegyiket, mert van ami nem az én ízlésem már. Szerintem ha veszel neki egy üveg bort, azzal nem lősz mellé. N

ma 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!