Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek Budapesten partiké...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek Budapesten partiképes lennék egy ilyen albérlettel, meg havi 240 nettóval?

Figyelt kérdés

[link]


Csajok, vélemény? A fizetés nem lesz sokkal több, max. 260-270k túlórával.


tegnap 16:50
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
Nem csak a gyár van mint opció szakma nélkül.:D Amúgy meg szinte ugyanazt írjuk. Nálunk is alig van meló, illetve így év végén van kb novembertől karácsonyig egy húzós időszak, mikor minden cég aki rendel tőlünk gyors elkölti a büdzsét, aztán 23-án (vagy ahogy esik) lehúzzuk a rolót és megy mindenki pihenni januárig, aztán kezdődik a seggvakarás. Nálam a 350 az a minimum, amiért elmegyek valahova lazsálni. Ahol dolgozni is kell (folyamatosan), oda ennyiért már nem megyek. Pl egy gyárba (mondjuk oda amúgy sem, de tételezzük fel, hogy van az a pénz), ahol fix időben ott kell lenni a helyeden és egész nap csinálni amit kell úgy, hogy mosdóba is engedéllyel meg helyettesítő kollega kereséssel lehet kimenni, hát oda nagyon sokat kellene fizetni, hogy elmenjek. De igazad van, hogy majd a filippínó megcsinálja. Felőlem csinálja, ezt a munkát nem sajnálom tőlük. (Az már gázabb, hogy a Woltot és a Foodorát szétbszták velük, mert az mondjuk egy normális munka volt azoknak, akik szerették a szabadságot vagy nem értek rá kötött időben dolgozni.)
tegnap 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:

21.


Nagyjából tényleg hasonló, csak itt vidéki fizetést adnak. Igaz nem is mindig megyek be, és nem nagyon van számon tartva, a fizetés akkor is ugyanannyi. Nyáron sokat "túlóráztam", mert az iroda klimatizált volt és inkább ott pihentem délután, mint itthon vagy az utcán, ahol nincs. Most meg sokszor hivatkozom arra, amikor lelépek korábban vagy később megyek, hogy "úgyis többet voltam nyáron" - "ja igen, igen, tényleg".


Én régen dolgoztam olyan helyen, ahol volt ilyen "engedéllyel lehet kimenni" dolog - de csak csúcsidőben. Mikor annak vége - kb. lógás-maraton volt. Kimegyek pihenni egy kicsit az öltözőbe, fél óráig a kutya nem kezd el keresni. Utána dumálgatunk, sétálgatunk, cigisek cigizgetnek... tök jó volt. Ott nekem is megvolt a netto 350 - ha számolom azt a részt is, amit "összeügyeskedtem", szinte semmi munkával.

tegnap 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
100%
Nálam biztosan nem. A 3xosa nekem eppen elég ugy, hogy lakashitelt fizetek. 150 elmegy lakhatasra, 70 ezerből, hogyan élsz meg?
tegnap 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:

20 azért gyárak között is van némi küldömbség.

Szakma nélkül se csak a gyár van..

tegnap 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:

5~ Kicsit eltúloztad, mert 70-E nálam már nagyjából egészséges táplálkozásra is elég.

A 120-ezres albérlet és az ennyire alacsony fizu pedig nem releváns, mert máshol (Budapesten) ketten fejenként olcsóbban vannak. Úgyhogy ez másik kommentelőhöz is szól, hogy ez abszolút nem olcsó. Persze tudjuk, hogy egyedül mindig is rosszabb kivenni. Tény és való, hogy én sem venném ki így.

tegnap 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
0%
25,csak a fogkefe egy hónapba 10 ezer
tegnap 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
26😂😂😂😂 A fogorvosok is a kb kéthavonta cserélést javasolják, persze ha a segglukadat is azzal mosod, akkor nem árt gyakrabban cserélni.
tegnap 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
0%
27 te hogyszoktad?kifőzöd forróvizbe?mert azt mondták úgy kell?neked lehetne a fogkeféd a saját péniszed
tegnap 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
Ha hetente cserélsz fogkefét, akkor sem jön ki a 10k.
tegnap 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
0%
Napi egy fogkefe,300 ft db
tegnap 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!