Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek Budapesten partiké...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek Budapesten partiképes lennék egy ilyen albérlettel, meg havi 240 nettóval?

Figyelt kérdés

[link]


Csajok, vélemény? A fizetés nem lesz sokkal több, max. 260-270k túlórával.


tegnap 16:50
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:

"Mondjuk Budapesten szerintem azért ennél jobban fizető munkát is találni, ha nem vagy teljesen kettyós és/vagy hajlandó vagy elfogadni a pocsék munkaórákat, mert pl pincérnek, szállodai takarítónak, biztonsági őrnek éjszakai műszakra tuti többet fizetnek ennél."


Hol vannak ezek a sokkal jobban fizető munkahelyek? A pincér egy szakma. Nyilván egy takarító biztos 400 nettót kap alkalmazottként....

tegnap 18:19
 12/31 anonim ***** válasza:
100%

Oké, pincérnek lenni egy szakma, de nem olyan szakma, amit csak ki tudja milyen hosszú és nehéz képzésekkel lehet elsajátítani...


Ha tényleg semmire nem vagy hajlandó, ami a legkevesbeb szellemi vagy fizikai megterheléssel jár, akkor oké, de amúgy meg kereshetnél ennél sokkal jobban is.

tegnap 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
58%
Most pesten menő lakni?
tegnap 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
100%
Nem csoda, hogy ilyen olcsó ez az albérlet, a leírásban szerepel is, hogy villanyfűtéses, a gáz nincs is bevezetve. Az inged-gatyád rá fog menni a rezsire, lakás lévén meg van közös költség is. Kifizeted az albérleted, a rezsit, a netet, veszel egy bérletet, a maradék pénzből az ennivaló alig fog kijönni, nemhogy beülj valahová egy kávéra, vagy vegyél magadnak egy parfümöt vagy egy pár cipőt.
tegnap 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
45%

14

Hát azért 26 négyzetmétert nem nagy was ist das kifűteni.

Gyakorlatilag ugyanilyen albérletben lakom, és közös költséggel együtt 25 ezer a rezsi (villany, víz és internet).


Igaz lenne amit írsz, ha nagyobb volna a lakás.

tegnap 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
69%
11# A Profession.hu-n pl, csak körül kéne nézni. 320-350-ért tele van képzettséget nem igénylő munkákkal. Persze fel csak akkor vesznek, ha ki tudsz mukkantani pár értelmes mondatot az interjún. Azt azért ott is elvárják, ahol a szakmát/diplomát nem.
tegnap 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
54%

Egy csomóan poncérkednek szakma nélkül is.

Elmehetsz pl buszozni is havi 500-ért.

tegnap 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
66%

16.


Mondjuk ezek többségénél azért ott szokott lenni a bűvös "AKÁR" szó ezen "nagy" összegek előtt. Ha minden nap túlórában szopsz, hétvégén is bejársz és mindig 120%-ot tolsz, akkor esetleg lesz ennyi. Amúgy meg inkább kevesebb.


A környéken van egy ilyen nagy fizetésekre magát verő cég, az ott dolgozó ismerősöm még egyszer nem kapott ennyit, mindig megvan a kifogás, hogy miért nem jár senkinek se ennyi.

tegnap 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
100%
18# De te falun laksz Edike, szóval a környéked valami vidéki nagyobb város maximum, mi most Budapestről beszélgetünk. Itt is vannak fassz cégek, hazugok, nyilván. De én évek óta nem kerestem 350-nél kevesebbet (és még ez is egy szar fizetés, ennél többet is kerestem tavaly, csak megbolondult a vezetőség és inkább eljöttem egy nyugisabb helyre átmenetileg), pedig nincs semmi speckó szakmám, túlóráztatós helyekre meg nem megyek, se több műszakba, hacsak nem az van mint a mostani helyemen, hogy a délutáni műszak 10-18, a reggeli 8-16, nekem ez vállalható, este 10-ig szpni valahol nem.:D Ja, meg kéthetente be kell menni szombaton, na bumm, ez az egyetlen szívás része, amúgy meg egész nap nem cseszeget senki, teljesen laza a munka, lehet mobilt nyomkodni ha csak arról van szó, hogy valakinek gyorsan írni akarok vagy megnézni valamit, de fülessel pl telefonálhatok is akár egész nap, stb. 350-ért ideális. Mondjuk nyilván nem élek nagy habzsidőzsiben ebből a pénzből, de amire kell, arra jut.
tegnap 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
52%

19.


A gyárak mindenhol ugyanolyan szarok, teljesen mindegy, hogy főváros vagy vidék. A fővárosban esetleg annyival jobb, hogy egymással is kell versenyezniük, de alapból több a jelentkező is, így ott se kell nagyon "marasztalni" senkit. Meg ott is megvannak/meglesznek a filippínó arcok, akik viszont hajlandóak lesznek este 10-ig szopni a gyárban, kevesebbért is, és akkor a régi melósok repülnek.


Mondjuk én is 8-16 dolgozom, igaz inkább egy nyugis, kicsi irodában, kevesebb a pénz ugyan, de megszakadni se kell, vannak napok, amikor semmi munka nincs, kollégák elmennek valahová, és akkor egész délelőtt csak játszom valami stratégiai vagy autós játékkal. Megvannak ennek az előnyei.

tegnap 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!