Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Aki még nem csókolózott annak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki még nem csókolózott annak az első csók mien és hogy megy elsőnek 18fiú?

Figyelt kérdés
2010. nov. 4. 11:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Tényleg ennyire szar a magyar közoktatás, hogy a végzősök még írni sem tudnak?
2010. nov. 4. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mért kell ezen az oldalon folyamatosan a helyesírást szidni?

NEm ara való!

Akkor menjenek a közoktatásba akiket zavar!

-----------------

Még nekem sem volt, ahogy olvasgattam elsőre mindenki béna... azán kitudja

15.l

2010. nov. 4. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

nem ara valóxDDDD

Amugy mikor én csókolóztam elöször, nem volt semmi extra, jött magától minden.Később mondta is a barátnőm hogy milyen profin csókolok:D

2010. nov. 4. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

21/L

Tavaly kaptam az első csókomat. Nagyon paráztam előtte, 10 percig mostam a fogam második randi előtt:D Gondoltam ugye, hogy mi lesz, mert tudtam, hogy nagyon bejövök a srácnak, meg ő is bejött nekem. Aztán sétáltunk, meg leültünk beszélgetni. Nagyon romantikus, épp első csókhoz való helyszín volt, szóval sejtettem, mi lesz.

Szerintem ilyen esetekben az ember alapból tudja, hogy kell ezt csinálni. Nem fogod elhibázni szerintem, max ha a másik fuldoklik, akkor azért lehet, hogy valami nem smakkol xD bocsi... Na szóval lehetetlen elrontani!

2010. nov. 4. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!