Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem igazságtalan az hogy van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem igazságtalan az hogy van olyan fiú akinek 25 évesen nem volt még barátnője, más fiúnak meg már 15 évesen is volt?

Figyelt kérdés
Vannak fiúk akik már tiniként évek óta tartó kapcsolatban vannak, vagy tiniként már több csajuk is volt. Más fiú meg szintén szeretne barátnőt évek óta de nem sikerül és már 25-30 év körüli. Nem igazságtalan ez?
ma 08:57
1 2
 11/13 anonim válasza:
40%
Vannak dolgok amiket nem irányíthatunk, 18 éves fiú vagyok és sosem volt barátnőm, a trendet sosem követtem ha bejött valami divat nem ültem fel arra a divat hullámra, ez a kisebb probléma, ápolni ápolom magamat, elméletileg kicsit dundibb lennék(67kg) de nem is látszik rajtam, tömegem alapján nem lennék olyan dundi sőt vékony lennék, de a majom a vízbe most fog ugrani:csupán 165cm "magas" vagyok és ezen nem tudok változtani, és ez adta az okot arra hogy nem lett és nem is lesz soha valakim. Mert még a nálam 6 centivel kisebb csajoknak is a 180+ kell.
ma 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
0%
Hacsak nem annak a srácnak bárki megfelel, akkor nem, hiszen a 15 éves srác talált magának olyat aki tetszik és összejöttek, a 25 még nem, de ezt nem jelenti azt, hogy nem is fog soha.
ma 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
71%

„Egyszerűen csak nincs logikai kapcsolat az események között, emiatt az összevetés értelmezhetetlen.”

Ugyan a random sorsolás igazságosan hangzik társkeresésnél, de valamiért azt gyanítom, hogy a szakítások és válások számát igen erősen növelné.

ma 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!