Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 40es szingli nők vajon keresne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tapolcafőizoli kérdése:

40es szingli nők vajon keresnek neten tartós szexkapcsolatot? Vagy ez az ismerkedési forma túl merész nekik?

Figyelt kérdés

tegnap 11:26
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
60%
7. Tök fura, hogy igen sok 40-es nőt ismerek, de szexkapcsolatot egy sem keres. Valódi, igazi férfit szeretnének, akire lehet számítani, érzelmeket megélni kölcsönösen. Ilyen férfival bizonyos ismerkedési időt követően szexelnének. Viszont egy sem álmodozik arról, hogy 28 éves hulyegyerekekkel, meg perverz bunkókkal dugjanak. Ezen kívül az egészséges önértékeléssel rendelkező 40+ -os nők nem képzelik magukat ultra vonzó szexi dögnek, hanem tisztában vannak azzal, hogy melyik korosztály az, akivel tartós, értelmes kapcsolatot lehet létesíteni. Az lehet hogy 20 éves kislányoknál divat fűvel-fával baxni, de az értelmes, érzelmekkel megáldott nők nézik magukat annyira, hogy a testüket nem adják oda mindenféle nyominak ürítésre. Nagyon helyesen, mondom ezt férfiként!
tegnap 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
67%

40 vagyok.Ha dugni akarnék,szólnék valakinek.Nálam sajnos az a baj,hogy a legtöbb pasi mindig többet akart szexnél.

Semmi merészség nincs benne.Ugyanúgy megy,mint 20 éve.Akkor is dugtak az emberek.

tegnap 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
19%

11

Az erősen csökkenő libidó, a korai klimax és az éveket ellenni szex nélkül felvetésre ment leginkább a kétkedő válasz.

De nem kell aggódnod az erkölcseikért, felőlem mind a tiéd lehet.

tegnap 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
50%

Értelmes ember tudja, hogy az internetes ismerkedés mi is és mekkora marketing.


A kommunikáció áll nonverbális kommunikációból 55%, verbális 7% és vokális kommunikációból, ami 38%.


Neten csak a 7% van jelen.


Rengeteg olyan dolog nincs meg első látásra, ami szimpatikussá tesz valakit.

Nincsen jelen az a "játék" hogy szavak nélkül szinte látod, hogy kinél van esélyed.


Személyesen egyből ki lehet szűrni és már önmagában is nagyobb eséllyel indul az ismerkedés.


Neten minden kéretlen isten állatja kopogtat olyan ajtókon, ahol soha nem lesz esélye.

Ez folyamatos kudarcokhoz vezeti a pszichét. S bizony a legtöbb neten ismerkedő egyed alapon sérült, problémás ember.


Az emberek pedig társas lények, legtöbben minimum vágynak egy párra.


Belekerülnek az interneten könnyebb ismerkedni illúzióba és halmozzák a kudarcokat, ezzel mélyebbre taszítva önmagukat.


S ezeket az embereket lehet a legjobban manipulálni - marketingből jeles, ám embertelen egy dolog a párkeresők.


Ideje felébredni és a világban élni.


Jómagam pl egy magyarba látogató holland férfiba szerettem bele anno s azóta is telíti szívemet.

tegnap 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Most a 40 éves korral fogjuk azt csinálni, amit anno a 30-al? Hogy akkor azt hittük, 30 után mindenki olyan ráncos lesz, mint egy 80 éves, most meg 40 felett mindenki klimaxol?
tegnap 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
27%

Erősen félremagyaráztátok, amit írtam. Tény, hogy 40 felett csökken a libidó, aki ezt tagadja, az hazudik. Viszont a 11-es is szépen leírta. Lehet, hogy 16 évesen a diszkóban fetrengenek a lányok és szívesen összefekszenek bármi vadidegennel, 40 felett azért már nem hajtja a nőt a szexuális vágy ennyire.

Nem üldögélek klubbokban egyébként, férjnél vagyok, és van rendszeres szexuális életem. Viszont sok elvált nőt ismerek, akik megfogalmazták, hogy nincs már se idejük, se kedvük ismerkedni, mivel legtöbb férfi azt hiszi, hogy egy 40 feletti elvált nő már másra sem való.

Ha meg már a netes ismerkedés. Én így férjes asszonyként is ismerek pár olyan férfit, akinek ha szólnék, azonnal ugrana. Nincs szükségem perverz idegenekkel ismerkedni a neten.

tegnap 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
16. A marketing az, hogy a 40 de az 50 feletti nők úgy néznek ki mint Sabrina, egyiknek sincs gondja, nincs gyerek, nincs stressz. Kizárólag csak az öltözködés, a pasizás, a szórakozás és a szex érdekli. Óriási a libidója, ő az aki eszméletlen szexuális intelligenciával bír, a legjobb 20-30 éves gyerekek, pasikák közül mazsolázhat. Na ez az internet torzította fantázia világ. Baromira nem központi kérdés egy átlagos 40-es nőnek a szex egy idegennel, főleg úgy hogy véglények, végtelenül buta és ostoba, sok esetben nagyképű bunkók nyomulnak rá, vagy hazudozók, önimádók, nyomik stb. Persze, hogyne, a 40-es nőknek is bizonyos %-a veszi a lapot az ilyenektől, mondjuk 100-ból 6-8. Erre alapozni azt amit itt egyesek előadnak, több mint röhejes. Főleg azt hogy a 40-50 körüli nőknek más nem jár az eszébe, csak hogy kivel és hol tudnak dugni. Vicc az egész. A többség hónapról hónapra él, gyereknevelés, munkahelyi problémák, önértékelési problémák, betegségek… bizonyára a falat kaparják már hogy páratartalom jános dugja már meg őt.
tegnap 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

"Nem üldögélek klubbokban egyébként, férjnél vagyok, és van rendszeres szexuális életem."

vö.

"Persze, ha van párom, akkor azért szexelünk is. De nem keresek random vadidegenekkel szexkapcsolatot. [..] Simán elvagyok évekig is szex nélkül."


Félremagyaráztuk?

Döntsd már el, hogy most szingli vagy, vagy férjes asszony, frigid, vagy rendszeres szexuális életet élő, mert elég folyékony az identitásod.

tegnap 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!