Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van itt nő, akiknek a kitartás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt nő, akiknek a kitartás szexi?

Figyelt kérdés
ha egy pasi kitartó
tegnap 23:04
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha a párom az, akkor igen. Ha egy random faszi kitartóan zaklat, az nem.
tegnap 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen,ha a baratomon latom,h teper meg fontos vagyok neki,jol esik a lelkemnek.
tegnap 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy fent is írják, ha a párjuk akkor nagyon is imponáló. Ha viszont olyan pasi akitől nem akarnak semmit akkor meg levakarhatatlan, idegesítő pióca.
tegnap 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
29%
Nagyon, mert nagyon ritka.
tegnap 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
79%
Igen, az egyik legjobb tulajdonság.
tegnap 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, mit értesz kitartás alatt. Ha pl. azt, hogy volt egy célja, és rengeteget tanult, dolgozott, küzdött stb. ahhoz, hogy ezt elérje, az szexi. Ha mondjuk azt érted alatta, hogy addig nyaggat valamivel, amíg be nem adom a derekam, hogy hagyjon már békén, az nem. :D
ma 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha ez azt jelenti, hogy nem ért az elutasításból, akkor kimondottan taszító.

Mert sok férfi azt érti "kitartó" alatt, hogy a nő hiába mondja meg, hogy nem, akkor is nyomul tovább...

ma 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Igen, én nagyon értékelem a kitartást HA mondjuk a páromról, udvarlómról lenne szó, szóval olyanról aki nekem is tetszik, szimpatikus, szeretem.

Ha random férfiről (nem tetszik, irritál, idegesít), akkor az a zaklatás szint. :(


Szóval figyeld nagyon a jeleket, hogy mennyire imponál a nőnek a közeledésed.

ma 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!