Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A fiúk hogy élik meg a csókot? :D

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúk hogy élik meg a csókot? :D

Figyelt kérdés
tudom, hogy a lányok érzelgőseg s minden, de a fiúk is azok csak takarják nem?? vagy hogy van?? :D Kíváncsiság
2010. nov. 3. 18:58
 1/7 anonim ***** válasza:
82%

nem mi érzéketlenek vagyunk

még nem csókolóztam de ezt tudom

2010. nov. 3. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
74%
Mért, már a csók is érzelgősség vagy mi?
2010. nov. 3. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen én is érzelgősen pl:D addig a 2 percig amig a legelső tartott azt sem tudtam hol vagyok, és úgy éreztem h mindjárt felgyulladok:D nagyonjó volt:P
2010. nov. 3. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
Számomra a nyelves csók, az egy olyan dolog amit nem szoktam se buszmegállóban, se buszon csinálni, - főleg olyan helyen nem - ahol sokan vannak. Ez nálam az a típusú csók, amit nem akkor adok egy lánynak amikor részeg vagyok, vagy épp egy rock koncerten. Az más téma, olyankor stimulálva vannak ezen elméleteim :D. Szóval összefoglalva nálam a nyelves csók, az a szex része, így hogy ha a barátnőmet megcsókolom, akkor az már kivált egy élményt, amit nem lehet leírni, úgy mint az orgazmust.
2010. nov. 3. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

attól függ kivel történik.

ha egy lánnyal fogadásból vagy valami hasonló elcseszett helyzetben akkor tökmindegy szerintem.

de ha egy olyan lánnyal történik aki tényleg fontos a számomra (itt a barátnőre gondolok, vagy a nagyon szeretném hogy ha összejönnénk lányra) akkor bizony egyszerre jelentkezik szenvedély, érzelem, boldogság...

röviden nekem ugyanolyan fontos és gyönyörű élmény a csók mint amilyen a lányoknak.

és ettől még nem leszek b*zi, hogyha valaki irni akarja.

2010. nov. 3. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ha a fiúknak nem lennének érzéseik, te se csókoltál volna még... gondolkozz már kicsit-.-
2010. nov. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
biztos jó a csók (bár kipróbálhatnám, de szerintem egy ideig még nem lesz barátnőm sajnos) de nem vagyunk érzelgősek mint férfiak kemények vagyunk akár a Krupp acél
2010. nov. 3. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!