Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Őszinte kérdés a nők társkeres...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Őszinte kérdés a nők társkeresős fotója kapcsán, ez vajon tényleg így van?

Figyelt kérdés
Szóval azok a lányok akik valami régi, romos putri előtt, vagy egy putris düledező ház gazos, szeméttel teli kertjében fotózkodnak, azoktól ez egyfajta elkeseredett felhívás, hogy mentsék ki őket onnan? Hogy bármire képes cserébe, csak valaki mentse meg őket ettől az élettől? És ezek a lányok gyakran kirakják minden bájukat nyárias, mindent láttató szerelésben, kifejezetten ennek megfelelően pózolva, a lehető legkihívóbb és mindent mutató pózokban. Ezzel ilyenkor azt akarják bemutatni, hogy mi az az ellenérték, amit ők cserébe majd nyújtani képesek?

ma 11:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
88%
Nem igazán láttam még ilyen képeket. Inkább a sznob hajós stb képek a jellemzők.
ma 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Na igen ez a másik véglet. A sznob hajós, pálmafás, borospoharas egyen képek. De az inkább már az elvárásokról szól, hogy ezt várja el tőled azért cserébe, amit róla a képeken látsz. Hiába csak pár napos és élete nyaralása, ő ilyen életet várna el minimum a szerencsés jelöltektől, akikkel épp szóba áll. Mégpedig állandóra.
ma 11:26
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, de ez valami hihetetlen kombinálás. Írj könyveket.
ma 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Ezeket a borospoharas, pálmafás csajokat nem tudom komolyan venni. Úgy van ahogy írtad, és baromi ciki egy nyamvadt nyaralással felvágni. Ez ugyanaz mikor a férfiak az autó előtt pózolnak.

De végülis nincs ezzel baj, találják meg pózolók is egymást.

ma 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
79%
Ebből a kérdésből jól látszik, hogy bármilyen képet rak ki egy nő, szerinted mindenképp az anyagiakra hajt. Nem uncsi még?
ma 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nem tudom ezt hogy hoztad ki. Csak erről a két szélső értékről volt most szó. És náluk valóban több mint gyanús.
ma 11:48
 7/12 anonim válasza:
38%
A pálmafás, tengerpartos nyaralós New-York-os képekkel hirdető nőkről mindig z jut eszembe, hogy miért nem jó neki azzal, aki oda elvitte?5-ös kérdező! Meséld már el, hogy akkor a te olvasatodban mit kell ezekből a képekből kiolvasnunk?
ma 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
50%

#7

Neki jó lenne, csak idén ugyanaz a pasi valamelyik másik csajt viszi valamelyik másik insta kompatibilis lokációra. A lány pedig újra bedobja a horgot. Ez egy örök körforgás.


Tulajdonképpen mindenki jobb életre vágyik, a putris csajok is.

Ők sok esetben egyszerűen csak ennyire egyszerűek. Nem jut eszükbe, hogy valami szebb környezetet hazudjanak a hátuk mögé, legalább egy kép erejéig, mindjuk a helyi parkban.

A célközönség hátsó udvara úgy is hasonlóan néz ki, és amúgy is, azért dobja ki a cickót, mert az a lényeg, ezt mindkét oldal biztosan tudja.

ma 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Kivetíted rájuk a saját torz gondolkodásmódodat.


Ha putriban élnek, akkor hol máshol fotótkodjanak?

ma 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy az ilyen tengerpartos képeknél nem biztos, hogy az a mögöttes tartalom, hogy ezt várja el. Lehet, hogy ott készült róla egyedül olyan kép, amit vállal mások előtt is. Én nem vagyok egy szelfizős típus, nagyon el se járok sehova, nem fotózkodunk, de nyaraláson (nyilván, mint mindenki szerintem) készülnek rólam azért képek, ha társkeresőznék, én is azokat tenném fel, mert egyrészt azokon többnyire jól nézek ki, másrészt meg azok között lesz olyan, ahol nem csoportképen szereplek, nem csak a hátam látszik vagy az orrom csücske, nem valami lesifotó egy koncertről, szóval érted. Miért kell egyből azt feltételezni, hogy akkor tuti a lehúzásra megy és más fizette eddig is neki? Nyilván van, amikor ez a helyzet, de ne már, hogy mindig... :(


Amúgy a kérdésre válaszolva: valószínűleg neki annyira normális ez a fajta közeg, hogy fel se tűnik. Vagy a cicis képek elvonják a figyelmet a putriról. Gondolom ez sok esetben be is jön.

ma 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!