Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért viselkedett így? Ti is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedett így? Ti is így viselkedtek szakítás után? Ez nem gyerekes?

Figyelt kérdés
Hétvégén 2 hónap után találkoztam a volt barátommal. Nem volt nagy szerelem köztünk, keveset voltunk együtt, mert távkapcsolat volt, és visszament az előttem lévő barátnőjéhez... Ez eddig rendben volt, bár kicsit fájó szívvel, de mondtam neki, h menjen, legyen boldog, a távolság miatt velünk úgy se lett volna minden rendben. De a hétvégén találkoztunk, ott volt velünk pár közös barátunk is, és ő 3 lépéssel messzebb állt tőlem, vmivel el volt foglalva, hozzám se szólt, semmi. A barátaink elmentek egy kis időre, és lett volna alkalma velem lennie, de ő elment egy bárba... Én azt hittem, hogy barátok maradunk, vagy legalább normális lesz a viszonyunk, de akkor nagy volt a feszültség köztünk... Főleg részéről.
2010. nov. 3. 17:52
 1/7 anonim ***** válasza:
91%

nem volt gyerekes..én is ezt tettem volna a helyében!

jo tanács!Az ex egy ex..nem span meg haver meg barát!sz@rd le mit foglalkozol vele még?ö is teszi/tette

2010. nov. 3. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%
Nyugi, ez normalis. A ferfiaknak altalaban kisebb az erzelmi inteligenciajuk, mint a noknek, de ez nem mindnekire igaz, ugyanis a viselkedest nagy mertekben befolyasolja a kor nyilvan. Kepzelheted, hogy nem igen tudta hogy kezelni a helyezetet, valoszinuleg kinos volt neki a dolog, mivel az elmenyek(szakitas) meg frissek. El kell teljen egy kis ido ahhoz, hogy legyen koztetek egy valamennyire is normalisnak nevezheto ember-ember kapcsolat.
2010. nov. 3. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
dehát ő hagyott ott engem egy másik lányért... neki sokkal régebben túl kellett volna lépnie, mint nekem...
2010. nov. 3. 18:09
 4/7 anonim ***** válasza:
65%
ma 18:05: Akkora baromságot írtál, hogy kilyukad a monitorom. Az érzelmi intelligencia nem nemfüggő, ráadásul az nem a nyafogást, nyalakodást, érzelgőséget jelenti. Érzelmi intelligencia teljesen más terület. Ha valamiről fogalmad sincs, inkább ne dobálózz vele.
2010. nov. 3. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Rögtön a szakítás után nem lehettek puszipajtások, előbb fel kell dolgozni a sérelmeket.
2010. nov. 3. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
2 hónap eltelt, és csak 2 hétig voltunk együtt... Nem voltak köztünk nagy érzelmek... Csak kölcsönös szimpátia vagy valami olyasmi
2010. nov. 3. 20:01
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem úgy tűnik, hogy sérti a hiúságodat, hogy nem zizeg körülötted a pasi. Szakítottatok, röpke 2 hetet voltatok együtt, minek kéne jópofiznia veled?
2010. nov. 5. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!