Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, szerettek bowlingozni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, szerettek bowlingozni? És mit szólnátok ha egy fiu bowlingozni hívna el egy randira?

Figyelt kérdés
2010. nov. 3. 16:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
70%
Lehet ez meglepő lesz számodra, de a "lányok" halmaz nem szeret bowlingozni. A "lányok" halmaz egy valódi részhalmaza szeret bowlingozni, ők biztos örülnek egy ilyen randinak. A többi nem.
2010. nov. 3. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 asdface ***** válasza:
50%
bowlingozni nagy csapattal jó járni
2010. nov. 3. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
26%
A Nagy Lebowski.
2010. nov. 3. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
50%
nem tom inkább maradjunk a csendes kettesnél,még ha az egy séta is
2010. nov. 3. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
nekem nem lenne vele semmi bajom:) lehet hogy nagy csapatban tényleg jobb de szerintem kettesben is lehet élvezni főleg ha csak most ismerkedtek. így legalább nem áll be soha kínos csönd mivel mindig van mit csinálni. szóval szerintem jó ötlet:)
2010. nov. 3. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

ha nem első vagy második randi, akkor én például nagyon örülnék neki :) Még csak a tekét próbáltam, de a bowling is jó lehet...

de a lányok többsége nem szeretné szerintem

23/L

2010. nov. 3. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem puhatold ki először hogy szeretne-e.

Én személy szerint jó ötletnek tartom.

21/L

2010. nov. 3. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
ha engem megkérne. akkor persze. én imádok :D
2010. nov. 3. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én is imádok bowlingozni!!! :)

Kérdezd meg tőle, hogy mit szólna egy bowlingozáshoz és akkor elmondhatja neked h szereti e vagy sem...

Ha nem akkor menjetek sétálni, teázni, moziba, jégkorizni, vagy valami ilyesmit csinálni

Jó szórakozást! :D

2010. nov. 3. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

én tudok bowlingozni is és szeretek is..de szerintem az tök romantikus lehet ahogy egy fiú tanítja meg a lánynak hogy kell elgurítani a golyót,átkarolja..

L

2010. nov. 3. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!