Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ilyen szemét a pasim?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen szemét a pasim? Mivel alig járunk el valahova ezért kitaláltam h most lesz a névnapja és elmegyünk bowlingozni meg mekibe így együtt tudunk lenni és még jól is érezzük magunkat.

Figyelt kérdés
Persze ö elkezdett izélni h neki semmi kedve nincs hozzá,nincs kedve eljönni velem stb...Bezzeg horgászni eltud menni ...annyira elgem van belőle h sehova nem képes velem eljönni...
2009. márc. 27. 11:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Szereted őt, úgy ahogy kellene?Ha igen beszéld meg vele, hogy szeretnéd ha eljárnátok több helyekre, egy kicsit a kapcsolatotokat is feldobná. Ne kérd, hanem szépen parancsolj rá, hogy vagy változtat kicsit a viselkedésén, vagy te is így fogsz a dolgokhoz hozzá állni(Viszont az nem vezet semmihez se). Ha meg nem szereted már annyira, akkor dobd.
2009. márc. 27. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Igen szeretem nem is kicsit,és ö is.De már annyira elkényelmesedett hogy már nem hajlandó sokmindent tenni a kapcsolat érdekében.Nem tudom h lehetne ezen változtatni mert előbb utóbb erre rá megy a kapcsolat:(
2009. márc. 27. 11:27
 3/14 anonim ***** válasza:
Akkor menj vele hoirgászni és mutasd meg mekkora halat tudsz fogni
2009. márc. 27. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Akkor viszont ha szeretitek egymást dolgozni kell a kapcsolaton, mindig. Nem lehet elhanyagolni, mert aztán ez történik. Ha legközelebb megy horgászni kérdezd meg tőle, hogy magával visz-e. Lehet unalmas lesz, de vele leszel. Haverjai ha ott lesznek azokkal is dumálj, tetszeni fog a pasidnak. Majd tedd hozzá, hogy ő van a soron, most neki kell veled eljönnie.

Esetleg nézz rá boci szemekkel és mond meg nyugodtan, hogy ez van, ez bánt és próbáljatok rajta változtatni. Ha tényleg szeret, megteszi!

Első voltam.

2009. márc. 27. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Szoktam menni vele,de ott meg kiabál velem mert ö nemtud úgy horgászni ha én folyton beszélgetni akarok vele:( Aztán azóta nem voltam vele mert nincs kedvem csendbe ott ücsörögni:(
2009. márc. 27. 11:33
 6/14 anonim ***** válasza:
56%

Hm...Kiabál?Akkor nem jó ötlet a közös horgászat. Mindenképp beszélned kell vele. Esetleg egyezzetek meg, ha eljön veled, akkor teljesíted neki az egyik kívánságát(akár szexuális téren is - ha már voltatok együtt). Viszont ha így sem lesz hajlandó, akkor nem változtatsz rajta. Sajnos vannak ilyen fajta pasik is.

Mindig első voltam

2009. márc. 27. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Már 1,5éve együtt vagyunk és egyre jobban ez uralkodik..nem kiabál csak rámszól h ö csendbe szeretne horgászni:S ajjj köszönöm a válaszokat:)
2009. márc. 27. 11:40
 8/14 anonim ***** válasza:
52%
szia!sztem horgászás közben ne szolj hozá!az én barátom sem rajong érte ha ő csöndben horgászik én meg elkezdek neki minden ről beszélni!azt mondja hogy ha nem vagyok csöndben akkor elriasztom a halakat!ezért én ha megyek vele akkor viszek plédet,könyveket vsgy mp3-mat,és elvagyok magamban valamikor pedig elalszok,napozok,nahhh nem sorolom elég sokmindent lehet csinálni ott!ha pl.csak ketesben vagytok és nincs senki a közeletekben akkor még oda is csábithatnád magad mellé!!rem érted hogy mire gondoltam?!!!!!
2009. márc. 27. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Igen:) Nem rossz ötlet:) Csak ilyen hidegbe igazából semmi kedvem még menni:$ Köszi a választ:)
2009. márc. 27. 12:01
 10/14 anonim ***** válasza:
jahh 11:58vok megint!ezt kihagytam!egyépként nem csak a te pasid ilyen,elég sokan vanakk,képzeld el a volt barátom egyszer sem volt képes velem elmenni a diszkóba képzeld a barátai ott voltak én meg mindég egyedül, amikor hívtam azt mondta hogy nincs kedve meg sts..stb..!de nem soká szakítás lett a vége!de nem bántam meg!mostmár 1éve van barátom és ő nem szereti ha egyedül megyek bárhova is!de am lehet hogy a barátod nem szeret emberek közé menni vagy valami ilyesmi!
2009. márc. 27. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!