Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egyik nap odajott hozzam egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyik nap odajott hozzam egy kedves lány elkerte az Instagrammom. En megadtam neki. Beszelgettunk, mire kiderult hogy 16eves, en 21 vagyok. Szerintetek sok az az 5ev korkulonbseg? Ezen hezitalok

Figyelt kérdés
Eloben nagyon szep, es kedves is, viszont az 5ev korkulonbseg az lehet mar sok, nem?

#ismerkedés #randizás #Korkülönbség egy kapcsolatban
tegnap 19:55
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sok, saját tapasztalatból mondom. Illetve egyik haverom tapasztalatából is. Ő ugyanúgy volt mint ti, 16-21 de nekik nagyon nem működött. Esetleg ha mindketten 4-5 évvel idősebbek lennétek akkor okésabb lenne. De amúgy attól is függ mennyire érett a lány, mindig van kivétel
tegnap 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen felállásban gond az 5 év. Ő még nem tart ott fejben mint hozzád korban hasonló lányok. Lehetnek ügyek amelyekben tök bölcs, de akkor is éretlen még hozzád párkapcsolatot értve.
tegnap 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Rengeteg jah ebben a korban.

Egyik még "kisiskolás szinte", masik meg már 2 muszakban is dolgozhat felnőtt.

tegnap 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
59%

Nem vészes szerintem. Lehet te lennél az első szerelme, és egy hűséges, normális párod lenne. Ráadásul még kezdeményezni is tud, ha az élet ad neki egy lehetőséget megragadja, nem fosos.


Más nők a korosztályodban már bőven iszonyú sok csávóval dugtak, érzelmileg már sok sebet felszedtek, és megszokták a figyelmet, alap nekik, "kergetni" kell őket, miközben nem is adnak semmit igazán. Itt meg egy lány van, akinek még van bátorsága is.

tegnap 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
48%
17 évesen 24 éves párom volt. Másfél évig működött, után a jövő tervek elmentek egymás mellett az élet szakaszbéli különbségek miatt.
tegnap 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha elkérted a kontaktodat akkor neki nem sok (különben nem kérte volna el). A kérdés az, hogy neked sok-e vagy sem. Mások véleményével meg ne foglalkozz!
tegnap 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Pár év múlva nem lesz sok, de most még az.

16-21 azért más mint egy 20-25 pl.

tegnap 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
rendben van, ha őszinte a vonzalom.
ma 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem akár működhet is, ha mind ketten vagytok azon az értelmi és érzelmi szinten. Én 25 voltam, amikor összejöttem az azóta már feleségemmel, aki akkor 18 volt. 10 éve vagyunk együtt.
ma 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!