Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hétvégén találkozom egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hétvégén találkozom egy férfival és nem tudom eldönteni hogy vár engem vagy nem?

Figyelt kérdés

Írtam neki, hogy a talalkozó előtt el kell mennem egy fontos helyre.

Es a válaszában azt írta, hogy menjek nyugodtan és egyáltalan nem baj ha kések...

Ezt így írta.

Vagy csak figyelmes?

Most talalkozunk másodjára.


szept. 17. 05:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Ugyanezt írnám, ha fontos lenne a személy, akivel találkozni fogok. Ha neki fontos dolga van éppen, akkor nyilván megértő vagyok ezzel kapcsolatban, és várok, amíg jelentkezik, esetleg felajánlom, hogy elkísérem az adott helyre, ha szeretné. De ez második randi előtt lehet korai (mivel nem tudjuk mi ez a fontos hely)
szept. 17. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Az a hely nem életbevágó... 😀

De nekem furcsa...

Lehrt túl gyanakvo vagyok.

De ha rengeteget taĺálkoztunk volna már és ilyet ír, akkor sincs gond?

szept. 17. 05:39
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Azt írtad, fontos. Most akkor mit kellett volna írnia? Hogy ne menj vagy ne késs? Mit kell már az elején kombinálni????
szept. 17. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Úgy látszik csak a hely a fontos, nem pedig az, hogy odamenjen.

De a kavarás, kombinálás, intrika már beindult.

szept. 17. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom én se mi bajod van.
szept. 17. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Semmi, bekepzelek magamnak dolgokat, vagy nagyon gyanakvo vagyok.
szept. 17. 08:50
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha azt írta volna, hogy "akkor ne is gyere", akkor meg az lett volna a baj, hogy jaj, nem is fontos ez neki, meg hisztis.

Tényleg, a nőknek se jó semmi :-/

N

szept. 17. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Túlagyalod. Ha meg másféle választ ad, akkor az lenne a bajod. Csak előzékeny próbált lenni.


Ne azzal törődj, hogy te neki mennyire tetszel, hanem azzal, hogy ő neked mennyire tetszik.

szept. 17. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!