Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Megszoktátok nézni az illető...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megszoktátok nézni az illető hűtőszekrényének a tartalmát, ha esetleg a randizgatás azon fázisába kerültök, hogy átmentek hozzá?

Figyelt kérdés
szept. 12. 23:20
A kérdező szavazást indított:
Igen, mert érdekel, hogy mennyire tiszta.
Igen, mert érdekel, hogy mi a tartalma.
Igen, a fenti két ok miatt.
Igen, mert ha esetleg emberi maradványokat tárol a hütőben, akkor ez így hamar kiderül.
A fentiek együttvéve.
Igen, egyéb ok miatt. ( Fejtsd ki )
Nem
23 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
Kizabálom amennyire lehet és amikor nem figyel suttyomban zsebre vágok ezt azt még.
szept. 13. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
92%
1, főleg a prémium lazacot :D azt ki nem hagynám.
szept. 13. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
75%

Emlékszem randizgattam egy lánnyal még régebben,jól alakultak a dolgok 2. randi után küldött magáról egy melltartós képet.

Valami olyan szöveggel,hogy 'mit csinálnál,ha itt lennél most velem?"

A kép a szobájában készült és tényleg nagyon csábító volt a képen,de nem tudtam semmi másra koncentrálni,mint a szobájában lévő rendetlenségre.


Úgyhogy csak annyit írtam a (mit csinálnál,ha itt lennél velem) kérdésére,hogy

"Kitakarítanám a szobádat"

szept. 13. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
61%
Nem erdekel a hűtője.
szept. 13. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

Én a konnektort szoktam megnézni,a csatlakozó aljzatokat.

Ha nem szívesen dugnám be oda a saját telefonom töltőjét,a kosz miatt.

Akkor a hölgynek se szívesen dugnék be semmit,mert valószínűleg ugyanolyan igénytelen oda lennt is.

szept. 13. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Megnézem van-e lazac, amit reggel felzabalhatok.
szept. 13. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Emberi maradványok 😅 Sok volt a netflix? 😀 amúgy ha komolyan kellene erre válaszolnom, nyilván nem néznék be magamtól. Bár ha ott vagyok, úgy is eszünk, iszunk valamit és akkor ki lesz nyitva a hűtő, bele látok. Ugyanez ha nálam lennénk, kinyitom hogy mit kér, meg is mutatom mik az opciók, stb… Eddig csak max jóideje lejárt élelmiszer maradványokat találtam, amit ki is dobtam, miután már nem csak vendég voltam a lakásban 😀
szept. 13. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kiderül másból is hogy igényes-e, nem kell ehhez hűtőszekrényt feltépni.
szept. 13. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!