Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen egy valóban toxikus,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen egy valóban toxikus, mérgező ember akivel jobb nem összejönni? Miről ismerhető fel ismerkedéskor, a kapcsolat elején?

Figyelt kérdés
Miket csinál, hogy viselkedik?
szept. 12. 18:25
 1/8 anonim ***** válasza:
49%
Bunko alapbol..
szept. 12. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

A kezdeti szakaszban nem igazán lehet felismerni. De ha eltelik fél-1 év, akkor már vannak tapasztalható jelek.


Talán ami felveti a gyanút, hogy amolyan undorítóan kedves, túlságosan megnyerő. Totál természetellenes az egész ember.

szept. 12. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

És mik ezek a tapasztalható jelek? Ha pl önző, akaratos az ilyen jel?

Egyébként a toxikus emberek általában személyiségzavarosak is vagy nem feltétlenül?

És a toxikus ember az mindenkivel ilyen vagy csak azzal aki gyengébb személyiségű?

szept. 12. 21:11
 4/8 anonim ***** válasza:
85%

Legfőbb jel, hogy rosszabbul érzed magad mellette mint előtte.


Ha érdekel a téma, akkor Tisza Kata most című könyvét olvasd el.

szept. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
69%
Egy normális lelkületű embert szerintem elriaszt egy toxikus. Ne cimkezzuk őket semmilyen betegséggel pls,nem vagyunk orvosok és nem is ez a lényeg. Ha valaki rendben van magával,akkor a túl kedves, túl buzgó és túl tapados nyaladzos viselkedés egyszerűen sok lesz,amíg a toxic tol az elején,avagy örökké. Így elválnak útjaik.
szept. 12. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

A súlyosan toxikus emberek szerintem mind személyiségzavarosak. Mértékkel szerintem bárki lehet toxikus alkalomadtán. A bántalmazókat az elején magyon nehéz lehet felismerni. Nem mind veti el a sulykot az elején. De általában túl gyorsan halad, házasságról beszél, te vagy az álma, sose találkozott még hozzád foghatóval, stb.

Hazudnak. Nem tartják be az ígéreteiket. Először csak kisebb dolgokban.

Egyszer csak dührohamot kap, aminek te vagy az oka.

A toxikus ember általában a szűkebb családjával, partnerével a legborzalmasabb. Egysek persze bizonyos munkatársakkal is.

Mindig gondoskodnak róla, hogy legyenek olyanok, akikkel mindig kedvesek. Hogy az elszigetelt áldozatnak ne higgyen senki.

Gyakran egészen karizmatikusak, netán jótékonykodnak, stb. Közben a mellettük élők élete maga a pokol.

szept. 13. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
63%

Vannak személyiségzavaros toxikus emberek, és vannak olyanok akik nem azok. Nem lehet általánosítani.

A legrosszabb az amikor a toxikus ember tudatosan építti föl a mérgező kapcsolatát. Eleinte teljessen másképp vielkedik, teljessen más személyiséget mutat, elhiteti a másik féllel, hogy minden rózsaszín a kapcsoatban. Aztán addig vár amíg eljut a kapcsolat arra a pontra, hogy a "bántalmazott" fél nem tudm már olyan könnyen kilépni a kapcsolatból. Közös ház vásárlás, közös hitel, házasság, közös gyerek, vagy akármi más erős kötöttség. És akkor veszi elő az igazi arcát. Azok a mérgező emberek akik ennyire tudatosan építik fel a dolgaikat, na ők azok akik nagyon súlyos szinten személyiség zavarosak.

szept. 15. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Le írom az én volt pasim milyen volt.

Az elején kedves,figyelmes,mindig írt,velem akart lenni állandóan.Aztan szépen lassan elkezdett bele szólogatni dolgokba,minek megyek én ide meg oda,ha nem írtam rá magamtól,vagy vissza rövid időn belül,akkor el vagyok tűnve,mi van velem.Mindig azt kellett csinálni amit ő akart,ha én nem akartam sexelni akkor olyan hisztit levágott,hogy az csak na,meg elkezdett bunkózni,be szologatni,jah és mindenkire féltékeny volt,már ha csak beszélgettem valakivel egyből nekem esett.Viccből szerinte,csúnyákat mondott rám,aztán még neki állt feljebb hogy megharagudtam,vagy olyanokat mondott,hogy sétáltunk egy tónál,és hogy legszivesebben úgy bele löknélek,erősen ütögette a combomat meg a fenekemet,jah és olyan is volt nem egyszer hogy megszorította a karomat.Megjegyzéseket tett a melleimre,hogy milyen kicsik stb.

Mikor össze vesztünk el kezdett engem lehordani mindennek,sajnos utána még ki békültem vele,mert mindig gyönyörűen ki tudta magát magyarázni és manipulalt ahogy tudott.Mar vége pár hete,és ha ossze találkozunk szórakozóhelyen vagy valahol,akkor piszkál,belém köt,elhord mindennek.

Ezeket most azért írtam le,hogy lásd mik az intő jelek,mi csak 4 hónapig voltunk együtt de elég hamar megmutatta milyen is ő valójában,én meg hülye voltam mert adtam neki sok esélyt,de ő így hálája meg,hogy megaláz,belém rúg amikor csak tud.Egyszer még megpróbált manipulálni,de csak azért mert sexelni akart,nem jött össze neki,ami persze nem tetszett neki,megtette volna erőszakkal csak szerencsém volt.Ugyhogy csajok nagyon óvatosan kivel álltok szóba,és figyeljetek az apró jelekre,jah és ha mások is mondják hogy milyen,nem kell mindent elhinni,de akkor tényleg jobb utána járni,mert engem is figyelmeztettek,de én nem hallgattam senkire sajnos.

szept. 22. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!