Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lenne esély egy külföldi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lenne esély egy külföldi találkozós randira? Ki mennyire nyitott erre manapság?

Figyelt kérdés
Szóval van egy nő,akit megismertem. Én külföldön élek,de ezt tudja is. Se nekem,se neki nem jött össze a nyaralás idén. Bejövünk egymásnak,és tudjuk,hogy ebből így nem igazán lehet semmi a távolság miatt. De szívesen mennék valahova világot látni,de nem egyedül. Gáz lenne őt elhívni? Olyan jót beszélgettünk,és vágyom rá,hogy beszéljünk és újra együtt legyünk. Mindketten 35 feletti szinglik vagyunk gyerekek nélkül. Ne kíméljetek. Nem csak a sexpartnert látom benne.

szept. 9. 14:06
A kérdező szavazást indított:
Hívd el,mit veszíthetsz?
Ne hívd el,úgyis nemet mond.
9 szavazat
 1/5 A kérdező kommentje:
3-4 nap Amszterdamra gondoltam például,vagy valami hasonló. Olyan kirándulós-nézelődős mindenes programokkal.
szept. 9. 14:12
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha kirándulni akarok akkor a hegyekbe megyek nem várost nézésre.

F

szept. 9. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Allatkertbe , muzeumba .. ne hogy azt gondolja hogy a milliokkal akarod megvenni.
szept. 9. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Esetleg egy szervezett pár napos programra közösen? Az biztonságosabb, ha esetleg tart attól, hogy csak kettesben lennétek.
szept. 9. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Most mibe telne megkérdezni, hogy lenne-e kedve? Mitől félsz?
szept. 9. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!