Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elhívtam egy lányt randizni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhívtam egy lányt randizni (személyesen), de azt mondta, "lehet". Abban maradtunk, hogy majd beszélünk róla. Mit gondoltok, mennyi idő után lehet érdemes írni neki újból, ha egyáltalán? Vagy esélytelen?

Figyelt kérdés

szept. 7. 21:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
50%

Ha ráérsz holnap is elhívhatod

Nincs szabály

szept. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
26%
Én hagynám a fenébe. Nem akar semmit, akkor adnak ilyen választ.
szept. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem felesleges írni neki újból, mert ez nagyon úgy hangzik, hogy csak le akart rázni és nem akart kellemetlen szituációba kerülni azzal, hogy esetleg egyből elutasít.
szept. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
50%
Kuka
szept. 7. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem próbáld meg újra 1-2 hét múlva. Ha nagyon passzív akkor hagyd, ha érdekled keresni fog.

Engem többször hívott el egy randira egy srác mire elmentem vele. Ma már a férjem :)

szept. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
70%
Nem ártana még csetelgetni vagy beszelgetni kötetlen vele más témákról,csábitgatni flörtölni viccelodni vagy bármi, ugyanis szerintem bizonytalan, nem fogtad meg.
szept. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ miert mondta hogy lehet. Ha most van túl egy szakitason pl akkor hagyd. Ha azért mert nem biztos benned akkor is hagyd szerintem
szept. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
49%
Addig üsd a vasat, amíg forró.
szept. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem is hagyd. Ha érdekelnéd írna.
szept. 7. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
44%
A lehet azt jelenti ha nincs ló jó a szamár is.
szept. 8. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!