Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nagyon gáz lenne ha így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon gáz lenne ha így jönnék össze vele?

Figyelt kérdés
Van egy fiú aki nagyon tetszik most nekem és még nincs semmi csak szemezünk meg hasonló de majd ez még kialakul :P ha esetleg összejönnénk majd akkor az nagyon gáz lenne ha ennek a fiúnak az osztálytársával is volt valami? nem jártunk meg semmi csak hát elvoltunk, tetszettünk egymásnak, kézenfogva mentünk stb, de aztán nem lett belőle semmi, és így nagyon gáz lenne vagy nem is tudom furcs lenne ha összejénnénk majd esteleg valamikor azzal a fiúval? és ő a fiú aki most tetszik nekem ő tudott erről az egészről szóval így nem tudom mi legyen ha esetleg így lenne.
2010. nov. 2. 22:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Jaj,dehogy gáz!

Van egy barátnőm,aki járt egy pasival,majd összejött a pasi ikerestvérével!!Na az a gáz! :DD

2010. nov. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Dehogyis gáz, még ha együtt is lettetek volna akkor se lenne. Sok sikert a sráchoz! ;)
2010. nov. 2. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ikertestvérével* bocsi.
2010. nov. 2. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

köszii :P

hát még nem tudom mi lesz de van egy közös barátunk és ő mindig kérdezte hogy nah mi volt azzal a fiúval akivel volt valami és mindig mondtam hogy semi meg hasonló és szerintem aki tetszik fiú ő kérte meg rá hogy kérdezzen rá vagy nem tudom meg amikor így összefutunk akkor is mindig mosolyog rám meg néz és tök aranyos :) csak azért kérdeztem mert a fiú akivel régen volt valami elhívott a meccsére és ha ő is aki most van ő is elhív akkor az már nem tudom én kicsit furcsán érezném magam hogy oké most eljöttem az ő kedvéért de régen más miat voltam itt és lehet furcsa lenne a régi fiúnak is vagy nem tudom. de még messze van nagyon remélem lesz valami majd és köszi a válaszokat :)

2010. nov. 2. 22:17
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem egyáltalán nem gáz.
2010. nov. 3. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!