Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit ronthattam el? (Részletek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit ronthattam el? (Részletek lent)

Figyelt kérdés

Buliba voltam a múlthéten.Egy csaj 15 perc után lesmárolt.Tök jól elvoltunk.Másnap feljön MSN-re, és közli, hogy szarul smárolok, és szakít.

Sokan mondták a barátaim közül, hogy ez egy rohadt ribanc.

De nekem elég szar volt.Ez volt az első smár.Ez megjavulhat?:/

Most tényleg én vagyok a béna.Aláírom.De emiatt szakítani?

Az indoka az volt, hogy alig ismer.De könyörgöm, akkor miért kellett lesmárolnia?Én nem így terveztem az elsőt, hanem olyannal akit szeretek.Perszek közben ezen nem gondolkoztam.Bunkóak ne írjanak.

14/F


2010. nov. 2. 19:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Sokan mondták a barátaim közül, hogy ez egy rohadt ribanc.


Ebben le is írtad a választ. Legközelebb ne kezdj ribikkel, csak rendes lányokkal.

2010. nov. 2. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Tehát egyet értesz azzal, hogy a csajnak csak azért kellettem?
2010. nov. 2. 20:02
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

megint én.


Egy csaj 15 perc után lesmárolt.


ebben megintcsak elárultad, hogy tényleg egy ribanc, egy rendes lány nem smárol le vkit 15 perc után, az ilyet ki kell használni, másra nem jó, de többet ne várj az ilyentől.

2010. nov. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Persze, hogy egyet értek, vannak ilyen lányok....felejtsd el, tanultál belőle.
2010. nov. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Köszi, aranyos vagy!
2010. nov. 2. 20:03
 6/14 anonim ***** válasza:

hát, egy nap után járni..az is ribancra vall..vagyis bocsi, egy éjszaka után..

lehet,hogy részeg volt?? mert akkor neked nem szabadott volna kihasználni az állapotát..ár arról is ő tehet :)

ne búsulj..ennél már csak jobb lehet..szerintem az igazi csók két olyan ember közt van akik szeretik egymást, a többi csak smár [:

sok sikert! legközelebb válogasd meg,hogy kivel, ne hagyd magad!!:)

14/L

2010. nov. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Köszi :D
2010. nov. 2. 20:16
 8/14 anonim ***** válasza:

Ne is foglalkozz vele, mert az ilyen bulikba sok k.rva van és azok arra mennek hogy minél több sráccal smároljanak és d.gjanak. Én a te helyedben közölném vele, hogy 'Márpedig te is jó szarul smárolsz'

Fogadd meg a tanácsom:)

2010. nov. 2. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Közöltem, és a képembe röhögött.Áhh leszarom, nem kell nekem csaj... :/
2010. nov. 2. 20:26
 10/14 anonim ***** válasza:
Nem hát. Hülye ribi.
2010. nov. 2. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!