Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek el van b. aszav...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek el van b. aszav az életem?

Figyelt kérdés

2 éve nem volt b.nőm. 2 csajjal szexeltem a 2 b.nőm 1-2 hetesek voltak

És nem éreztem még sose h szeretnek.

CSajokkal el vagyok, de a végén csak sz.opatnak, átvágnak

17 éves fiú vagyok nemsoká 18 és sokmindenről lemaradtam szerintem.


2010. nov. 2. 17:09
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
én hasonlóan érzek csak én 17 éves lány vagyok:(
2010. nov. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
:) Kérlek ne vedd nagypofájúságnak a következőt : ..21 csajom volt...több mint felével szexuális kapcsolat is megvolt..19 vagyok...De kb egyiknél sem volt az a komoly szeretet..és úgy érzem hogy SEMMIRŐL sem maradtál le...és én sem érzem hogy bármit is jelentett volna az életemben ez a sok lány..3 hónapja derült égből villámcsapásként jött a barátnőm akit SZERETEK, és VISZONTSZERET...nagyon boldog vagyok..és hidd el , a felületes kapcsolatok csak egy "megvolt" cimkét kapnak az életedben...:) A komoly meg majd rádtalál ! Fel a fejjel !19/F
2010. nov. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Én 24éves vagyok és egy csajom se volt még.Eleinte én hajtottam rájuk és ők sz@rtak le nagyívben,de egy ideje már ők hajtanak rám és én sz@rom le őket nagy ívben.Ha összejött volna az első és azóta nem lett volna senki akkor valszeg nem bírnám ki de így hogy nem tudom milyen voltaképpen nem szenvedek a hiányától.Hogy hülye lennék mert a sokévi eredménytelen várakozás után immár lenne kapásom de nem használom ki a ziccert?Ez részemről inkább dac,ha majd én is hülyének érzem magam akkor majd becsajozom. Én már abból a korból is kinőttem amikor az a "menőségmérő" hogy hány numerát tudsz összeszámolni.Én már a lóvéra hajtok és befolyásos spanokra összeköttetésekre hogy nagyktya lehessek a való világban,a kisfiúk meg kenhetik a hajúkra a fröccsentett csajaikat.
2010. nov. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Öregem, nekem 24 évesen volt először barátnőm és 25 voltam az első szexnél, mert így jött össze. És még te sírsz? Istenem...
2010. nov. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
17 évesen még nem maradtál le semmiről...gyere vissza 10 év múlva és ha akkor is ugyanez a helyzet, kezdhetsz aggódni
2010. nov. 4. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Én 21 évesen vagyok kb. ugyanígy, de most már leszarom. Az ital mindent megold.... Meg járok k*rvázni. Ez egy ilyen sz@r élet. Azért kicsit hiányoznak az érzelmek...de ha egyszer ezt dobta a sors....


Akik kapcsolatban élnek és szerelmesek, azoknak most azt üzenem, hogy ne bánkódjanak a sok szarság miatt ami történik velük, mert sok olyan embert látok aki ennek ellenére boldogtalan. Én meg mindent megadnék ha egyszer szerelmes lennék és viszonoznák az érzelmeim....

2010. nov. 4. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Nem tudom mért akadsz ki...

17 múltam, egy komolyabb kapcsolatom volt de még szűz vagyok.(7hónap volt). A többi mint ilyen 1-2hónaposak...vágyom a szeretetre és midenkinek bedőlök, mégsem akadok ki...

Majd elmúlik ezis.

17/L

2010. nov. 4. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
El. Ugorhatsz!
2010. nov. 4. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

1850esnél ott a pont. nagyon kiábrándító ha látszik valakin h görcsösen akar már csak és kb minden mind1 csak legyen vki mellette. meg az ilyenek meg is tudják fojtani a másikat a szeretetükkel, ami szintén nem mindenkinek jön be.

szóval csak élj vidáman, lazán, bulizz, haverokkal járkálj el és majd csak találsz valakit, főleg 17évesen semmiről nem vagy lemaradva..

közhely de igaz hogy tényleg a legváratlanabb időben és helyen találod meg a szerelmet.

2010. nov. 4. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Nem maradtál le semmiről. 19 évesen csókolóztam először, 21 évesen volt először párkapcsolatom és lettem szerelmes.

Annyi a különbség, hogy én lány vagyok.Abszolult nincs elb...-va az életed . Én azt javaslom, h ne eröltesd a dolgot, majd jön ez magától, hidd el ,én is így jártam. Hasonló voltam hozzád, de msotanra minden megváltozott. Magadban kell lerendezned az egész dolgot, amíg ez nem megy, más sem fog. Most foglalkoz mással, olvass, túrázz, tanulj. Eljön majd a te időd.

22/L

2010. nov. 4. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!