Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy vagy ezzel, párkapcsolatb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy vagy ezzel, párkapcsolatban mindenkinek csak egy esélye van?

Figyelt kérdés
Ha egyszer szakítotok valakivel, akkor második esély nincs? Még akkor sem ha minden adott hogy ismét jó legyen a párkapcsolat?

aug. 13. 08:08
A kérdező szavazást indított:
Igen, elvből nincs második esély
Ha úgy alakulna akkor adnék neki második esélyt
19 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
88%

Nincs második esély. Viszont vicces, összefutottam a tinikori szerelmemmel ( 10 éve nagyon gyerekesek voltunk), amikor mentem beadni a bíróságra a válásomat.

Hónapok óta "ismerkedünk", teljesen más emberek lettünk. Ugyan azok a céljaink az életben, hasonló a humorunk és az ágyban az igényeink.

Nevetünk azon, amikor gyerekek voltunk. Ez nem újrakezdés, ez valami új.

Van ilyen is.

aug. 13. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
#1 Hát pedig valami ilyesmire is gondoltam újrakezdés alatt....
aug. 13. 08:36
 3/13 anonim ***** válasza:
90%
Én büszke ember vagyok. Ha valakinek nem voltam elég jó, akkor vége. Nekem olyan ember kell, akinek nem pótlék vagyok, nem a 18. választás a sorban, mert az előző 17-nek nem kellett. Szóval igen, 1 esély van. Ha szakítanak velem, főleg más miatt, akkor az az ember számomra kitörlődik a létezésből (nyilván átvitt értelemben).
aug. 13. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
89%

#2 1-es vagyok, ezt abszolút nem újrakezdésnek fogjuk fel, hanem teljesen újnak.

Anno az exférjemnek adtam második esélyt (pár hétig éltünk külön), de borzalom volt az egész, egy percig sem gondolkodott, hogy min kéne változtatni. Egyedül pedig nem megy. Úgyhogy soha többet második esély.

aug. 13. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
91%

Bocs, hogy offolok, de azért #1 története is milyen kiválóan alátámasztja, mennyire szerencse kérdése ez az egész párkapcsolatosdi...

Szerintem olvastam már őt más kérdések alatt. Exférjével marhára nem volt szerencséje, jól tönkretette egy pici babával. Erre szinte pont amikor "szabadul", belefut abba, akibe "kell". Ami amúgy tök jó, örülök, #1. Csak szerencse nélkül ez úgy szokott alakulni, hogy elvált anya egyedül is marad a továbbiakban vagy csak hozzá nem illő, esetleg egyenesen selejt alakokba fut. És ugyanez gyerektelen, hajadon nők esetén is, ha nincs szerencséjük: csak vesződnek egy életen át vagy magányosan, intimitás nélkül sínylődnek.

aug. 13. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
88%
#5 régebben sokat írtam, szó szerint kiírtam magamból. Ma már sajnáltatásnak gondolom. De rengeteg hasonló sztori van, szinte ugyan olyanok, mint az enyém.
aug. 13. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
És inkább már a pozitív sztorit írom le, hátha kis erőt ad valakinek🙃
aug. 13. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj, hogy ha már szakításra kerül sor, akkor ott olyan probléma áll fenn, ami nem fog csak úgy megoldódni.

3 exemmel is volt, hogy szakítás után újra összejöttünk. Ráadásul kettőnél nem is egyszer... De egyik sem működött újra, mert ugyanaz a probléma, ami a szakításhoz vezetett, ugyanúgy fennállt. Esetleg ha azt a problémát sikerült volna megoldani, akkor lett volna reális esélye ennek, de így? Nem bántam meg, hogy újra megpróbáltuk, de ugyanúgy nem ment, mint elsőre.

Ráadásul sok esetben olyan dolgok vezetnek a szakításhoz, amik után jobb nem újra próbálkozni.

aug. 13. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer adtam masodik eselyt annak, aki szakitott velem es csak azert, mert a kapcsolatunk amugy egeszseges volt.

Na masodjara szepen elkezdett ghostingolni, akkor pedig elkuldtem a francba. Azota sem keresett es remelem, a jovoben sem probalja meg.

aug. 13. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Valami oka volt hogy tönkrement a kapcsolat. Felesleges újesély valoszinűleg ugyan az lenne.
aug. 13. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!