Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy nagyon helyes srác az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy nagyon helyes srác az évfolyamban, és eddig úgy tűnt, hogy semmiképpen nem tudok vele összejönni. Össze tudnék vele jönni?

Figyelt kérdés
Az jelent valamit, ha egyik órán folyton engem nézett? Remélem igen. Én nagyon szeretnék tőle többet, mint barátság, de ha ő nem közeledik, akkor én merjek? Mondanátok pár szöveget, amivel könnyen levehetném a lábáról? :$
2009. jan. 6. 21:46
 1/5 anonim ***** válasza:
ha nézett akkor lehet hogy tetszel neki:-)szerintem kezdeményezhetsz nyugodtan,de elég valami gagyi dumával,pl nemérted ezt és ezt a feladatot..lehet hogy bátortalan,de ha te elkezdesz vele kommunikálni és tetszel neki utána biztos ő is odamegy majd hozzád beszélgetni,alakulhatnak a dolgok:-)
2009. jan. 6. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ha csak nincs csaja ,mert a barátom például volt ilyen helyzetben s mivel barátnöje van senkivel nem ált szóba...
2009. jan. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Igen, össze tudsz.


Menj oda hozzá, és mondd neki: Szia, most velem jössz szexelni!

És már meg is szerezted!

2009. jan. 9. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszí!

Amúgy meg nem valószínű, hogy 14 évesen ezzel a szöveggel fogok hozzá odamenni hozzá. Na mindegy..

Köszi!

2009. jan. 16. 20:45
 5/5 anonim ***** válasza:

14 év... olvastad volna ezt az oldalt pár hónappal ezelőtt... hú.


Menj oda hozzá, dumálj vele, hívd el császkálni, hülyülni, menj vele bandázni, stb.

Ismerd meg, aztán a többi jön magától.


"De nem merem, félek"

Elsőre mindenki fél, és van aki még utána is. Ez így természetes.

Csak bátran! Mi lesz ha nem sikerül, mi lesz ha égsz? Semmi! Másnap már lesz okod miért dumálni vele.

"Jaj, bocsi, hogy tegnap ilyen, meg olyan voltam..." és innentől már tiéd a pálya, kezdődik a beszélgetés, ismerkedés, és a többi.

2009. jan. 20. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!