Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randizás fázisairól mik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randizás fázisairól mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Tizen éve randiztam utoljára, már nem tudom mi a szokás manapság😄

Megismerkedsz valakivel, csetelgetés, utána személyes randi.

Mi az általános, milyen gyakran írtok egymásnak a kezdeti szakaszban? Milyen sűrűn van találka?

30-40es korosztály, elvált, gyerekek is vannak mindkét oldalon.



júl. 29. 11:14
 1/3 anonim ***** válasza:

Ugyan nálunk nem volt gyerek, de ez a korosztály vagyunk párommal, idén jöttünk össze. Nyilván azért könnyebb gyerek nélkül, jobban tudunk alkalmazkodni egymáshoz, több a szabadidő.


Ami nálunk volt:

pár nap chatelés... nem mély beszélgetések voltak, csak hogy lássuk, hogy a másik reagál-e meg normális... én nem szeretem sokáig húzni a randit, mert úgyis élőben látod igazán a másik kisugárzását meg hogy mennyire vonzódsz hozzá. Mi elég gyorsan mentünk, első randi csók, másodikon szex is volt már, de az is teljesen oké, ha valaki ki akar várni. Én úgy voltam vele, hogy tapasztakt donjuanok még tovább is képesek várni egy trófeáért, és így legalább gyorsan kiderül, az ágyban is passzolunk-e. Azóta is, 6 hónappal később is együtt vagyunk.


Heti 2-3 találkozó volt az elején, főleg esténként, mert mindketten dolgozunk (nekem van fix munkaidőm, tipikus napi 8 órás irodai munka, neki elég változó, mert startupnál foglalkozik fejlesztéssel). Most meg már, ha nincs épp vmi "hátráltató tényező" (pl. volt, hogy előre befizetett fesztiválra elment egy hétre), akkor heti 4-5 találka, benne ottalvás is.

júl. 29. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
50%
Nehogy már úgy csináld a dolgaidat, ahogy mi mondjuk. Nektek kettőtöknek kell egyezni és megegyezni.
júl. 29. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én csak élőben ismerkedek. Ha muszáj lenne neten akkor 1-2 napot várnék a találkozásra. Ne nyaggasson online, azt nem szeretem.
júl. 29. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!