Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok online ismerkedésnél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok online ismerkedésnél mit szólnátok, ha a pasi az elején átküldené pár youtube video-ját, amin ő beszél, elemez, magyaráz stb (mármint teles életnagyságban és nem csak a hangjával) ?

Figyelt kérdés

Arra gondoltam, hogy az ilyesmi után talán kevésbé lenne zsákbamacska az első találka - mármint a lány szemszögéből. Video-n azért alapvetően már jóval kevesebb a különbség a valósághoz képest, mint chat-en, fényképen stb.


Mit gondoltok erről?



júl. 28. 15:10
 1/10 anonim ***** válasza:
60%
Azt, hogy pénzt akar keresni a megtekintések növekvésével. Miért pont Youtube? Miért nem jó a webcam beszélgetni és nem hallgatni miről dumál?
júl. 28. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Első:

Azért mert sok csaj nem hajlandó az elején kamerát nyitni.


Másrészt a magyar megtekintésekért annyira hulladék pénzek jönnek, hogy nem pár csaj kattintásain múlna a bevétel az tuti.

júl. 28. 15:14
 3/10 anonim ***** válasza:
Akkor miért nem lehet randizni azt jól van? Úgyis ott dől el minden nem a YouTube-on ahol jár a szád.
júl. 28. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Első:

Akkor meg az lenne a baj, hogy köze nincs valóságnak ahhoz, amit a képen meg chat-en láttál.


Pontosan az ilyen köröket akarnám én is ezzel szűrni.

júl. 28. 15:21
 5/10 anonim ***** válasza:
Miért nem lenne köze? Hamis képet mutogatnál? Csináld ahogyan jónak látod. De az biztos, hogy értelme nincs a YouTube-nak.
júl. 28. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Rendben.


A további hozzászólóktól, ha lehet kicsit színvonalasabb hozzászólásokat szeretnék kérni.


Köszi.

júl. 28. 15:24
 7/10 anonim ***** válasza:
0%

#1 Sok ész!

Nem mindenki instagram követőket gyűjt, minta hogy a legtöbb nő! Ne a saját fejeddel gondolkodj!

júl. 28. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nagyon fura lenne, inkább lennék kíváncsi rá élőben, úgy, hogy velem beszélget.

Ha ilyet küld, akkor valahol várná, hogy ő is lásson videón, én meg nem küldenék neki.

N

júl. 28. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem jönnék össze olyannal, aki magát töltögeti youtubera.
júl. 28. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha van tematikus youtube-csatornája, amiben értelmes dolgokról beszél, jó minőségű videón, látszik rajta, hogy utánanézett a témának, akkor oké - de akkor sem gondolom azt, hogy ezáltal sokkal jobban megismertem vagy ez az igazi énje, mert mégiscsak máshogy viselkedik egy ember kamera előtt önmagában, mint társas helyzetben. Ha csak felnyom egy random videót a youtube-ra egy db webkamerával, amiben osztja az észt olyan dolgokról, amikhez nem ért, vagy csak f...a a szót és a következő Puzsérnak képzeli magát, az még antipatikus is... akkor inkább ne. Nem gondolom akkora problémának a vadidegenekkel való ismerkedésnél, ha a randin találkozunk először. Ha vki attól fél, hogy a másik hazudott magáról, kamu képekkel regisztrált, esetleg agresszív, akkor avassa be egy családtagját / haverját, és telefonáljon nekik, ha gáz van.
júl. 29. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!