Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 24l vagyok, ismerkedek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

24l vagyok, ismerkedek egy 30eves ferfival kb 3 hónapja. Mit tegyek hogy felfigyeljen rám?

Figyelt kérdés

Történt köztünk már ezaz,én eléggé közel kerültem hozzá, mondjuk úgy hogy kezdtem megszeretni erre mióta megtörtént a dolog eltünöget. Először csak 2 napig nem keresett aztán keresett mondta hogy ez meg az volt és majd később hívni fog és beszélünk, ez történt 2 napja azóta "várakoztat" a hívással de közben végig elérhető mindenhol sőt még posztolgat is. Nem értem miért csinálja ezt velem. Elhitette velem hogy közel kerültünk egymáshoz, megosztottunk egymással bennsőséges dolgokat is és most mintha el akarna tűnni. Nekem ez borzalmasan rosszul esik nem tudom mitévő legyen. Nyílván nem akarja már ezt de hívjam fel én vagy írjak én neki hogy tisztázzam én a dolgokat hogy akkor hagyjuk ne keressük egymást vagy ne is írjak ne is hívjam? Hagyjam hogy teljesen ignorálva hagyjon engem teljesen hülyének nézve.

Tudom hosszú lett és örülnék ha valaki értelmes választ írna. Nekem ez a srác tényleg nagyon bejött külsőleg és belsőleg is ezért nem tudom mit tegyek



júl. 26. 13:04
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Semmit nem tudsz tenni.

Nem is fog téged soha jobban akarni, mint te őt.Így alapból halálra van ítélve az egész.

Annyit tudsz tenni, hogy 100%-ban kivonod magad az életéből, így ha valamennyire érdekled, automatikusan ő fog jobban érdeklődni.

Valószínűleg amúgy ha fontos lennél neki, akkor nem viselkedne így veled, innen már nem igazán lehet fordítani.

júl. 26. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Most mit mondjuk? Hogy mutasd meg neki a cs.csöd???
júl. 26. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Csak kihasznált, ahogy megkapott téged utána dobott is, s ha nem tanulsz a mostani esetből sokszor fogsz még így járni.
júl. 26. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodj meg felfigyelt rád, hiszen akkor nem ismerkedett volna veled, viszont ebből komoly kapcsolat nem lesz.

Az meg eszedbe se jusson, hogy még te írj neki! Én a helyedben, ha írna, megírnám neki, hogy számomra ez kevés és befejeztem az ismerkedést vele.

júl. 26. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hasonlóan jártam én is pár éve. :(
júl. 26. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem írtam neki azóta, de nagyon megírnam neki amit gondolok... de nem akarok rosszul kijönni így is ő ignorált szóval akkor nem írok neki
júl. 26. 14:12
 7/7 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnálom, hogy így jártál vele.

F

júl. 27. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!