Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem igazán jön be a srác,de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem igazán jön be a srác,de még élőben sosem láttam,beszélünk már két hete,elhívott egy italra ,menjek el vagy inkább ne?

Figyelt kérdés

Két hete beszélünk hasonlóak vagyunk kicsit,viszont én nem pár keresés szempontjából kezdtem el vele írni,de ő sem,és az elején le Is szögezte hogy nehezen kötődik,meg érdekli bárki is,bár engem is ugyanúgy

Rám férne már egy ital,egy kikapcs,talán személyesen jobban néz ki,próbáljam be,vagy inkább hagyjam rá?


júl. 25. 10:26
 1/10 anonim ***** válasza:

Hagyd. Bár becsületedre válik, hogy egyáltalán adnál neki esélyt. Én eddig csak olyanokba futottam bele, akik mikor találkozóra került volna a sor, hirtelen valami miatt eltűntek.

Azért irigylem a srácot, bár nem biztos, hogy megérdemli a lehetőséget.

júl. 25. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Egy próbát megér. Max szervezd közeli helyre, hogy ne legyen túl nagy áldozat.
júl. 25. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Igen,ide akar jönni a közelben mert tudja hogy másnap korán dolgozok.

És ez amúgy jól esik..

Nem tudom.

júl. 25. 10:49
 4/10 anonim ***** válasza:
Semmit nem ígértél, nézzétek meg egymást, legyen ez egy laza találkozó, minden tét nélkül. Az élő mindig sokkal jobb, mint az online. Látod a mozdulatait, a mimikáját, erről kár lemondani. De ha azt jelezte, hogy nehezen kötődik, akkor ne legyél túl rajongó felé, mert máris úgy érzi, hogy túl gyors a tempó.
júl. 25. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem menj el, teljesen más benyomásai vannak az embernek élőben. Nekem volt mindenféle tapasztalatom (pozitív, negatív csalódás) ezzel kapcsolatban. De jó, ha lazára veszed a helyzetet, a legtöbb első randiból nem lesz második (és tapasztalataim szerint, ennek van, hogy nagyon örülsz).
júl. 25. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Videóhívásban beszélgettetek? Ha igen, akkor egy közeli kávézóban a tali mehet simán.
júl. 25. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha az elején tisztáztátok a felállást, akkor elvben egyikőtök sem lát többet bele ebbe az egészbe. Ha így van, akkor végül is nincs vesztenivalótok, megisztok egy italt, beszélgettek, és meglátjátok, hogy hogyan tovább. Annyi a lényeg, hogy legyetek őszinték egymáshoz, ne hitegessétek a másikat.
júl. 25. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem menj.
júl. 25. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Ha nem párt keresel csak barátot akkor szerintem mindegy, hogy hogy néz ki ha csak nem kifejezetten taszít a kinézete. Ha emberileg kedveled, rendben van én azt mondom adj neki egy esélyt. Nehéz manapság barátokat, főleg jó barátokat szerezni.

Mindenki fizesse magának a fogyasztását és utólag így nem lesz senkiben ellenérzés ha nem jön össze. Plusz ez nem is randi csak baráti találka.

júl. 25. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Menj el, ha nem fog tetszeni, max beszélgettek egy jót.
júl. 25. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!