Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyire jó egy Havervagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire jó egy Havervagy esemény?

Figyelt kérdés

Mostanában egyre sűrűbben jön velem szembe a neten a Havervagy esemény. Úgy veszem észre, hogy nagyon felkapott lett. Én még sosem voltam, viszont egyre jobban afelé hajlok, hogy el kellene egy ilyenre mennem és kipróbálni. A helyzet az az, hogy nekem haverjaim, barátaim vannak, persze ettől függetlenül szívesen ismerek meg új embereket, de nem áltatom magam: A valódi szándékom az lenne, hátha megismerek ott egy nőt. Szerintem a férfiak nagy része azért megy oda, hogy nőkkel ismerkedjen, viszont tudom, hogy ennek az egész rendezvénynek nem ez a célja. Megéri úgy odamenni, hogy elsődlegesen ismerkedni szeretnék? Persze nem mindenáron, mert tudom, lehet pont olyan asztalhoz kerülök, ahol csak férfi van :D. Ebből se lenne semmi baj, mindig jól el tudok társalogni. Kinek mi a tapasztalata erről a Havervagyokról? Nézegetem a képeket és nagyon sok eseményen ugyanazok jelennek meg, és tény, hogy vannak csinos hölgyek is:). Bár szerintem a társaság fele tinderes, legalábbis elég sok nőt felismertem, akik tinderen is rajta vannak :D.


Ti voltatok már ilyenen? Volt, hogy ebből alakult ki valakinek kapcsolata, legyen az akár baráti vagy szerelmi kapcsolat? Amúgy a kezdeményezés jó szerintem, mert mégse olyan erőltetett, mint az online társkeresés.



júl. 17. 13:23
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha Tinderen nem piszkálnak meg bottal se, itt sem fognak. ¯\_(ツ)_/¯
júl. 17. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
54%

Nem fogod levakarni magadról a nőket, bro.

Ez a havervagy dolog egy nőmágnes.

júl. 17. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
87%

Voltam már jópáron.

Nem rossz, legtöbben jófejek, van 1-2 sekély, akivel nem tudsz mit beszélni (de az hol nincs)

Ha viszont kifejezetten csajozási szándékkal mész, akkor nem biztos hogy nyert ügyed lesz. Van, hogy foglaltak is mennek oda, de vannak olyan csajok is, akik csak validation/attention seeking miatt mennek, értsd; jól esik neki hogy újra és újra megkörnyékezik őket, de semmit se akar amúgy.

Royal flush persze mindig benne van a pakliban, és találkozhatsz ott olyannal, akivel megvan a kémia, de ilyen alapon bárhova máshova is mehetnél.

Ha nyitott vagy, próbáld ki.

júl. 17. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!