Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit gondoltok a mai csajozás,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok a mai csajozás, illetve pasizásrol? Mindkét nem válasza érdekel :) (remélem jó témakorbe illő a kérdés)

Figyelt kérdés

Sziasztok! Mielőtt bele kezdenék 23 éves kis nebulo vagyok :D

A kérdésem, hogy a mai Z generációba miért lett nehezebb (szerintem nehezebb, más cafoljon meg, ha tévedek) a párkapcsolat szerzés lehetősége? Miért a "rossz" fiúkat és drogos asszony verő fiúk lettek előtérbe szorítva a megbecsülést adó, törődő, vigyázó srácok helyett akik meg tennének mindent azt adott kiszemeltjükért és mégis hoppon maradnak, önbizalom hiányosak lesznek és ne adjon isten durvább módszerekhez is folyamodnak? Idősebb korosztaly válasza is érdekel, milyen volt az ő idejükben tuti máshogy látjátok mint mi kis szemtelenül fiatalok 😅.

Köszönöm szépen előre a válaszokat, pacsi 🖐️



júl. 14. 15:45
 1/10 anonim ***** válasza:
73%

Nem tudom miről beszélsz.

Attól valaki nem jó fiú, hogy otthon veri a farkát, elvégezte az egyetemet, dolgozik. Te sem vagy jó ha a rossz fiúkat veszed elő és az önbizalomhiányos, önbecsülés nélküli nőket. Ha te annyira rendes és okos lennél tudnád, hogy egyre és egyre több a selejt mindkettő neműt értve és normálisat kifogni nagyon nehéz.

júl. 14. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%

Ez mindig is így volt, ez egyáltalán nem újkeletű, mikor régen ittam, drogoztam mindig voltak barátnőim, párkapcsolataim. Sőt, lehet ez túlzásnak fog hangzani, de konkrétan felajálnkoztak a nők nekem.

Amióta jó útra tértem, tehát nem iszom, nem drogozok, normális lettem, lett munkám, szorgalmasan dolgozom, kapok a felsőbb hülyéktől pozitív elismeréseket, büszkék rám, több dolgot is bíznak rám stb....a nőkkel normális vagyok, kedves, megértő, őszinte, lojális stb....nah....hat éve nem volt szexuális kapcsolatom, hát evvel ezelőtt döntöttem el, hogy eldobom az alkoholt és a drogokat és azt a fajta alázást amit a nőkkel műveltem....

Mi lett belőle....?

Hat éve a bal kezem a csajom, a nők rám sem néznek, mert nincs bennem semmi vagányság, semmi rossz, semmi olyan plusz amit a nőben elindítana valamit.

Fontolgatom, hogy újra munkanélküli, lehúzós, alkesz, drogos legyek....amúgy hülye voltam, hogy szakítottak azzal az életemmel, sorra dugtam a puncikat, volt, hogy 2-3 "barátnőm" is volt egyszerre.

Jah...nem is lenne olyan rossz, végre erezhezhém egy nő érintését, megint lenne bennem valami, amit a nők valamilyen elkurt módon szexinek, vonzónak, vagy érdekesnek látnak. F

júl. 14. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
2 ez valami elmeproblema?
júl. 14. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Ezt, hogy érted 3?
júl. 14. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Senior Séf ***** válasza:
87%

Tollahullott öreg csókaként azt kell mondjam, 50-60 éve valóban valamivel könnyebb volt. A kamaszkorba - számítógép nem lévén - már némi előismerettel léptünk a csajok lelkivilágát illetően, hiszen gyerekkorunkban délutánonként kint játszottunk, s néha előfordult a fiú-lány felállás is. Persze ezt nem szerettük, de előfordult, s ilyenkor volt lehetőségünk megfigyelni a két nem közötti különbséget.

Más részről nehezebb volt, mert az élőszóban ismerkedéshez meg kellett keresni a tökeinket.

júl. 14. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
14%

"volt lehetőségünk megfigyelni a két nem közötti különbséget"


Ha jól figyeltél volna, akkor feltűnt volna, hogy személyiségek vannak, nem nemek, de neked már mindegt.

júl. 14. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Egyszer úgymond a rosszfiúkba is bele lehet unni, akik asszonyt vernek, drogoznak bármi. Lehet, hogy huszonévesen menő, de a legtöbb ember feje lágya benő, és rájön, hogy a stabilitást keresi az életében, egy jó kapcsolatot, egy biztos partnert, nem pedig a folyamatos balhét, veszekedést. Persze vannak, olyan nők, akik ezt szeretik, mert ebben nőttek fel, számukra ez a természetes, de a többség nem ilyen.
júl. 14. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Én örülnék egy ilyen korombeli srácnak, de a több éves tapasztalat, hogy csak az idősebb (huszon vége,30+) pasiknak jövök be, akik pedig sajnos nekem nem annyira. Vagy most pl kifogtam egy 24 éves srácot, aki még szűz (ezt az első chat folyamán tudtam meg…), én hívtam el randira, csak a helyet kellett volna kitalálnia, hogy hol találkozzunk, nem mondott semmit, nem kérdezett semmit. De igazából mindegy, mert aznap le is mondta, és azóta sem hívott randira (1,5 hete), csak macskás videókat küld nekem, és szomorkodik, hogy pár szóban válaszolok. Szóval ilyen az én nagy sikerem.😄 19L
júl. 14. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj, hogy jó fiú alatt mindig azokat a szerencsétleneket értitek, akik egy épkézláb mondatot nem tudnak összedadogni társaságban és rettegbek a csajoktól, mint a tűztől.


Egy kedves, jófej, békés srácnak nem lesznek gondjai a csajozással, ha emelett szociális, rendben van az élete és ad a külsejére.


A környezetemben konkrétan egyetlen párkapcsolatban élő srác sem veri a barátnőjét és csak néhányról tudom, hogy olykor elszív egy füves cigit. Tehát nem, attól, hogy valaki extravertált, magabiztos és ambíciízus, még nem lesz drogos nőverő.

júl. 14. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az igazán jó partik hamar elkelnek mindkét oldalon. Az igazi törődő, kedves, helyes srácok mindig is népszerűek voltak és lesznek. Az a baj, akiket te leírász, a "nice guy" sokszor szociálisan éretlen, nehéz kapcsolatot teremteni, folyton gamel, ilyenek.
júl. 18. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!