Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek nem értek 1 csajt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek nem értek 1 csajt talizunk elvagyunk meg minden rendes vagyok vele mondta h van esélyem nála meg minden happy, de ő mondja h van 10 pasi aki rá hajt és abból 7 et lekoccolt én én igen benne leszek a 7 be Most mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szerintetek mi a baj velem meg am ha azt mondjátok h felejtsem el haggyam a p.icsába a csajt akkor mondjátok már meg nekem h hol szerezzek 1 másik csajt aki nem szopat hanem rendes lene velem
2010. okt. 31. 19:18
 1/8 anonim ***** válasza:
fasza
2010. okt. 31. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
mondjuk osztálytársak, évfolyamtársak között?
2010. okt. 31. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Pff, banyek, egy "szerezhető" csajtól mit vársz? És miért olyan sürgős azonnal egy másikat szerezni? Egy normális kapcsolathoz ismerkedni kell, az pedig időbe telik sajna. A rendes lányokkal sok meló van, ez van.
2010. nov. 1. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Spriccelj az orrába
2010. nov. 2. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
szerintem kiabálj a csajjal, legyél rá dühös (de meg ne üsd) mondj rá mindent ami eszedbe jut, rossz és igaz rá és utána lépjél le, ha rendes csajt akarsz és még ezt is szivatni akkor egyik barátnőjével vagy ismerősével is összejöhetsz, ha az jófej és nem fog szopatni
2010. nov. 2. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Pics@lóóódás xD
2010. nov. 2. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Ha a csaj neked elmondja hogy hány pasi mászik rá,és hányat koptatott már le, akkor az jó jel (Y) ezeket vaószinüleg azér nekeg mdnja el,mert te vagy nála a befutó,és elötted mondogatja h fu ez milyen meg az olyan,és közben meg örül h te nem vagy köztük :) remélem érted
2010. nov. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem a csaj szívesen össze jönne veled csak húzza az agyad, remélve, hogy így majd jobban akarod.

De az én tanácsom, hogy felejtsd el mert abból amit leírtál nem túl érett és nem is hozzádvaló.

Sok sikert.

2010. nov. 3. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!