Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Gáz társkereső oldalra regiszt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz társkereső oldalra regisztrálni?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Ismerkedés céljából felmerült az ötlet, hogy regisztrálok társkeresőre, de valamiért annyira kínosnak érzem ezt, pl meglátja egy ismerős és nevetség tárgya leszek, stb.


Élőben próbáltam ismerkedni, még az egyértelműnek tűnő jelek sem egyértelműek, nem tudni kinek van barátja és ki az, aki csak unalomból mosolyog rád..


Online ráírni random lányokra sosem vonzott, egy normális lány nem fog visszaírni vadidegen embereknek, ha pedig igen, akkor több hónap beszélgetés után nem lesz semmi a dologból, csak hitegetnek.


1 opció maradt: Társkereső. Itt egyértelmű a szándék, nincsenek felesleges körök.


Mit gondoltok a társkereső alkalmazásokról?

Ismerősök, vagy más emberek tapasztalatai alapján:


-Tinder egy húspiac, ez a legrosszabb sok ember szerint.

-A badoo egy fokkal jobb

-A legjobb pedig elméletileg az FB társkereső.



júl. 7. 19:55
 1/10 anonim ***** válasza:
74%
Én se mertem még kipróbálni, pedig élőben eddig qrva kevés sikerem volt. Online szerintem csak még rosszabb lenne...
júl. 7. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

"1 opció maradt: Társkereső. Itt egyértelmű a szándék, nincsenek felesleges körök."


Ki kell ábrándítsalak. A legtöbb fölösleges kört pont, hogy a társkeresőkön kell futni. (Tapasztalat)

Sajnos nem olyan egyértelmű, hogy pl férfiként társkeresek, match-elünk egy nővel, azaz bejövök neki és egyenes út a személyes taliig.

PPPPERSZE! Ahogy azt Móriczka elképzelte.

A matchelt nők nagy része nem töröl, ha rájött, hogy mégsem. Ott maradnak a listádon, de nem válaszolnak, nem reagálnak.

Amelyik reagál, ott is a túlnyomó többség ghostingol, azaz eltűnik, mint a kámforos szürkeszamár a ködben.

Amelyik nem ghostingol nem tűnik el és interaktív, azok között is egyszercsak eljön, hogy átmegy passzívba.

Amelyik még ezt sem teszi, azaz beszélget veled, előfordul, hogy egyszercsak elkezd kötekedni, ellenésgeskedni. Ha elküldöd a teleba.szott kirántottkurv.aanyjába, akkor bunkó vagy, ha tűröd, akkor meg hülye.

Aztán na, néha van tali is. Ott még mindig nagyobb az esély, hogy következő nap már nem vagy az ismerőse és eltűnik.

Aki ezt nem teszi, ott van realitása a kapcsolatnak.

Kicsi %-ban.


Statisztika: 10 év társkeresés, a Badoo és a Facebook helyett még mindig a Tinder a legműködőképesebb. Ott volt többezer Match, 50-100 közötti beszélgetőpartner, pártíz tali és két kapcsolat. Najó 3, de akit harmadikként behoztam, az pár napig, talán egy hétig tartott. A másik kettő már kapcsolatnak nevezhető, az egyik 4 hónap volt, a másik két éve tart, jelen időben is :)


DE!!! Fontos!!! Ma egyáltalán nem ciki, nem visszatetsző igénybevenni a társkeresőket, mert más meg nem igazán van.

júl. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
61%
Lehet találni ott barátnőt csak nehéz.
júl. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

2#

Korrekt válasz.

DE

Van match, bejövök neki, megvan a szimpátia.

Ha ghostol valaki, arra nagyon hamar rá lehet jönni, dobni kell egyből, jön a következő.

Ha átmegy passzívba, utána is tovább kell lépni, jön a következő.


A nagy számok törvénye alapján valahogy össze kell, hogy jöjjön..


Legalábbis nekem ez a gondolatmenetem.

Élőben azt hinné az ember, hogy egyértelmű.. Hát nem. Mosolyog a lány, folyamatosan néz: Barátja van. Többször is megesett velem már ez.

Online random ráírni valakire meg ott van a rizikó, hogy csak játszani fog. Épp ez történt most velem, másfél hónap 0-24 beszélgetés után nem tudja mit szeretne és bizonytalan. Ellenben olyan jeleket adott már az elejétől, ami egyértelmű volt, hogy nyitott egy kapcsolatra.

júl. 7. 20:22
 5/10 anonim ***** válasza:
Pont ezért is írtam, hogy még mindig a legjobb a társkereső, de sajnos nem úszod meg a köröket. /2/
júl. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

2.


"többezer Match"


Ki a f****m vagy Te, Brad Pitt? :D De grat :D Kérdező, azért ne erre számíts...

júl. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Regisztráltam badoora végül, 2 match már jött, bár nem tudom hogy mennyi számít jónak..


Tinderre is érdemes lenne? Mit gondoltok?

júl. 7. 21:00
 8/10 anonim ***** válasza:
60%

2 vagyok. Írtam, hogy 10 év alatt!!! :D

Nem vagyok Brad Pitt, de amikor nagyon nyomattam a Tindert, akkor heti 50-60 match volt. Az 33 ilyen intenzív hét. :)

júl. 7. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Az 10 év alatt is megsüvegelendő :) Nekem 5 év alatt volt 1 match... bár lehet némi köze hozzá, hogy egyetlen nőt húztam jobbra :D


Kérdező, igen, inkább a Tinderen próbálkozz... Barátomnak a Gold bevált, bár ő elég jól néz ki.

júl. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Inkább csak fölösleges.
júl. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!