Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek, ha nem tudunk 6...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha nem tudunk 6 hétig találkozni?

Figyelt kérdés
Negyvenes éveim elején járó nő vagyok. Egy nagyon nehéz kapcsolat van a hátam mögött, lelkileg bántott, szakemberekkel sikerült kilépni, már 10 hónapja nyugi van. A bizalmam és az önbizalmam a béka feneke alatt. Elkezdtem ismerkedni, egy olyan srác toppant bele 3 hete az életembe, akivel nagyon egy az összhang már az elejétől, és mint kiderült, 10 percre lakunk egymástól. Ugyanolyan kutyáink vannak, együtt járunk sétáltatni azóta, az elmúlt két hétben nagyon felgyorsultak a dolgok, már kétszer ott aludtam nála. Ő is nehezen nyitott az elején, tele volt sérelmekkel, pont mint én. Most, hogy egymásra találtunk minden tökéletes lenne, nyár, szerelem, stb. Én tanár vagyok, most van szabadságom, kicsit bele is éltem magam, hogy majd vele talán tudok picit kimozdulni. Neki van 2 lánya, ikrek, 14 évesek, elvált, 60 km-re laknak a gyerekek az anyukájukkal. Mondta, hogy nyáron picit többet tud a lányokkal bandázni végre, aztán kiderült, hogy ez konkrétan 6 hét lesz. Mivel nagyon fiatal még a kapcsolat, ezért ez egy patthelyzet. Biztosan neki is vannak már érzelmei, de még ezek nagyon kevesek ahhoz, hogy ilyen ritmusban tudjuk folytatni a dolgot. Ő most a lányokkal megy ide-oda, én ennek nagyon örülök. Teljesen tanácstalan vagyok, mert azt tudom, hogy ha folytatom a párkeresést megsértődik rám végleg. Ha várok rá, akkor lehet, teljesen feleslegesen... Még nem vagyunk olyan kapcsolatban, hogy bármilyen titulusban is be lehessek mutatva a lányoknak. Nagyon zsákutca ez az egész, nem látok sehol megoldást rá. Én nem rosszindulatú vagyok, sőt nagyon örülök, hogy ennyire jó a viszonyuk a lányaival, egyszerűen csak úgy érzem, hogy ez a világ legszemetebb helyzete, és most én húzom a rövidebbet, bármit is teszek, muszáj önző módon gondolkodnom, eddig ez volt a hiba a kapcsolataimban, hogy mindig másokat néztem... Bevallom, az lenne az ideális, hogy innentől együtt bandázunk, én örömmel csatlakoznék, de ehhez még túl kevés az együtt töltött idő, túl friss még minden. Volt valaki hasonló helyzetben? Szerintetek mi a megoldás?
júl. 7. 19:41
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell ráakaszkodni, ha gyerekei vannak, úgyis a gyerekei lesznek az elsők. (ha normális).

De mivel 14 évesek, elég nagyok, el tudnak szakadni az apjuktól pár hétre. Felnőtt emberek vagytok, és amit ide leírtál azt elmondod neki. Ha normális megérti, ha nem akkor meg jobb is ha szélnek ereszted.

júl. 7. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Hat hétig folyamatosan a lányaival lesz? Vagy miért ne tudnátok ez alatt is találkozni néha?


Amúgy meg szerintem a súlyos önbizalomhiányod miatt bizonytalanodtál el abban, hogy túléli-e a bimbózó kapcsolatotok ezt a pár hét távollétet.

júl. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
legyél türelmes hová sietsz?
júl. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
29%
Szerintem az a megoldás, hogy békénhagyod szegény csókát és te még szingli maradsz mert neked még egy ideig komoly kapcsolat nem való. Tele vagy komplexusokkal és úgyis tönkremenne a bimbózó kapcsolat ha 6 hétig melletted lenne éjjel nappal.
júl. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
86%

Hogy én mennyire utálom az ilyen félinformációkkal feltett kérdéseket...

Írd már le rendesen mi a helyzet.

60 km nem a világ vége, miért nem tudtok 6 hétig találkozni? Beköltözik a volt asszonyhoz 6 hétre, vagy mi?

júl. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

6 hétig hova szívódik fel? Haza sem jön addig?

Mivel még nagyon friss az ismerkedésetek ne éld bele magad semmibe! Az ő részéről ez fixen nem több mint összejárogatás azt csókolom!

júl. 8. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát én biztosan nem lépnék le teljes 6 hétre, ha alakulna egy ilyen kapcsolatom. Mondom fickóként. Vagyis átrendezném a terveket. Meg lehet kérdezni, hogy pontosan mik a tervei és hogyan lesz találkozás. Nem kéne félni a kommunikációtól. De ha engem itt hagyna valaki 6 hétre, akkor részemről annyi.
júl. 8. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!