Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A nőket lemondhatják kg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőket lemondhatják kg alapján, de a férfiakat farokméret alapján nem?

Figyelt kérdés

Hogyan is van ez?

Ha egy nő husisabb, már dagadt kategória..


De a férfiakat akkor sem szólhatjuk le, ha kicsi a farkuk?


Őszintén, ez miért is van?


Mondjuk arról nem beszélve, hogy lefogyni bárki képes. Férfiak esetében a meret az örökölt dolog. Nos?



júl. 6. 20:37
1 2 3 4 5 6
 41/57 anonim ***** válasza:
66%

Szánalmas az, ha egy nő leírja a saját oldaláról a dolgokat akkor már vagy feminista vagy incel, férfigyűlölő. Kicsit el van már nálatok gurulva a gyógyszer🤪

(Tisztelet a kivételnek)

júl. 8. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/57 anonim ***** válasza:
42%

Itt nem az a baj, hogy leírod a tapasztalataidat, hanem hogy tényként állítod be őket, és nem csak a nőkről írtál, hanem a pasikról is. Szimplán csak nincs igazad, nem tudod alátámasztani, amit mondasz, csak engem támadsz be személyesen, cringe


És mint mondtam, az egész nézeted arra alapozod, ami pár bunkó pasi csinál, majd szerintes mindenki az ő véleményükön van. Ez a szexizmus definíciója. A nők véleménye miért nem érdekel?

júl. 8. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/57 A kérdező kommentje:

42. Ne haragudj, de az a cringe hogy itt vergődtök néhányan.


Köszi 41!

júl. 8. 16:50
 44/57 A kérdező kommentje:
39. Gyerekes vagy. Elmúltak 18 éves? :/
júl. 8. 16:50
 45/57 anonim ***** válasza:
73%

Én sem értek egyet a 30-al. Tényleg tényként közölte a saját véleményét és ami a legrosszabb ebből az oldalból indult ki. Miközben a Gyakori tele van trollokkal, lelki sérültekkel MINDKETTŐ NEMŰ esetében. Aki normálisnak tekinthető az soha nem írja úgy, hogy a férfiak és nők hanem pl. A férfiak és nők EGY RÉSZE!


Nem mindegyik férfi bunkó paraszt és nem mindegyik nő ártatlan bárányka. Az életből kéne kiindulni. Egy csomó történet, élethelyzet pont fordítva mutatja mint amit a #30 írt. Vagyis nincs igaza. NEM A NEMEKEN múlik, hogy ki milyen ember hanem a személyiségen. Aki fekete fehéren látja a világot és még a Gyakori a Biblia számára szerintem az nagyon sokat lóg itt és kb. elvette az eszét a sok incel/troll egy rakáson.

júl. 23. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/57 A kérdező kommentje:
45. Van benne ráció.
júl. 23. 12:33
 47/57 anonim ***** válasza:
Engem nem erdekel ha 70 kilos a no de ne 155-160 centi legyen akkor.
júl. 24. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/57 A kérdező kommentje:
47. Akkor mennyi? Szóval magyarul zavar.
júl. 24. 19:32
 49/57 anonim ***** válasza:
A farokméretet inkább a csöcsmérettel lehet összehasonlítani. Az az öröklött, nem tudsz mit tenni egyik esetben sem.
júl. 24. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/57 A kérdező kommentje:
49. Az a másik, ami alapján lemondják a noket:)
júl. 24. 19:38
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!