Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak, ha 28 évesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha 28 évesen nehezen találok az érzékeny és gyerekes lelkemnek megfelelő partnert?

Figyelt kérdés
Olyan vagyok, mint azok az animés lányok, vagy, mint Ariana Grande. Ráadásul nekem is olyan pasik jönnek be, mint Arianànak ez a legutóbbi. Sajnos sokszor ezek melegek :( annyira nehez ez
júl. 4. 21:08
 1/8 anonim ***** válasza:
85%
Nőjj fel!
júl. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
25%
Ideje felnotti valni. Sok sikert!
júl. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
*felnotte
júl. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Menj el pszichológushoz, önismereti csoportokba, stb. stb, nőlj fel és ne viháncolgass...
júl. 4. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

hát szerintem tudsz találni olyan pasit aki szereti az animéket és imádna egy olyan lányt mint te.


de általában ezek a pasik a legritkább esetben néznek ki úgy mint az anime férfi szereplők. sőt pont az ellenkezője igaz többnyire alacsony kopasz vagy éppen kövér pasik néznek sok animét.


ezt csak onnan tudom hogy én is néztem párat és én is kövér vagyok.


a kapocs pedig a kettő között az hogy aki testileg nem ideális az nem is nagyon tesz semmit érte így van ideje animelat nézni. mivel nem edz vagy shoppingol hanem pl nézi az overlord animét.

júl. 4. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Azoknak akiknek nincs meg Arianna szerelmi élete elmondanád milyen volt neki a legutóbbi?

Azon kívül, hogy melegnek nézett ki.


Nálad fiatalabb srácok között nézelődj, ők kevésbé férfiasak, testileg, lelkileg.

júl. 4. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Semmiképp ne változz meg. Nem is tudnál, hiszen ilyen a személyiséged ha megpróbálod akkor biztos, hogy kényelmetlenül érzed majd magadat mert nem úgy viselkedsz ahogyan szeretnél.

Kimondottan animés csoportokban lenne érdemes keresgélned nem nyíltan kiírni, hogy te ezért vagy ott.

Ha látnál valakit aki komment vagy akár csak külső alapján szimpatikus neked akkor ráírsz, hogy szívesen megismernéd jobban.


Nem annyira britka szerintem ha valaki animéket néz.

júl. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
sírdíszek tele a párnádat
júl. 4. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!