Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Elmennétek nyaralni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Elmennétek nyaralni 1 hétre a tengerhez 50-es ferfivel ingyen? De ugy kene viselkedni mintha pár lennétek, szex is lenne meg ilyesmi...

Figyelt kérdés
Ha igen lenne-e feltétel ,ha nem miert nem?

#nyaralás #idősebb férfi #ingyen nyaralás #Fiatal lány -idős férfi #Utazás szexért
júl. 1. 19:43
1 2 3 4 5
 41/47 anonim ***** válasza:
74%
38: milyen meglepő, egy csomó embernek egymillió jobb dolga is akad, mint ezt az oldalt lesni, és munkanélküli vén pappereken röhögni. Sipirc a reumatológushoz, tata.
júl. 2. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 anonim ***** válasza:
10%

Pl szaladni a gyárba a délutáni melókezdésre előtte meg összekésülni ugye-ugye?

Edzeni megyek nem fürdőbe utána elmegyünk a csajjal a tatai-tóhoz egy kis romantikus etyepetyére.Van ott étterem cukrászda kávézó minden jó ami egy edzés után megteszi.

júl. 2. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 anonim ***** válasza:
61%
#42 de tudod, hogy hogyan dolgoznak a gyárakban, nekem fogalmam sem volt. A délutáni melókezdés az irodai ebédszünet után van vagy esetleg a család ellátása előtt? Mert ugyebár nem lehetnek az itteni válaszolók egyszerre unatkozó irodisták, otthonülő anyukák, meg gyári munkások is egyben. Ez megannyi kínzó kérdés, mindenesetre nem kell rájuk válaszolnod, siess a randidra. Kérünk fotót! Sajnálom, hogy nincs pénzed elugrani valami jobb helyre, de biztos a tatai-tó is nagyon romantikus lesz, ha a csaj szereti a vihart, ugyanis zuhog az eső, süvít a szél, piros viharjelzés van épp.
júl. 2. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 anonim ***** válasza:
83%

Ma, 9.39: "Most írogatok egy kis csajjal délután megyünk fürdőbe"


Ma, 14.05: "Edzeni megyek nem fürdőbe"


Alzheimer, ami az öregkor sajnálatos velejárója olykor.

júl. 2. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 anonim ***** válasza:
0%

9 óra és 14 óra között azért van egy kis idő.Szeretek spontán lenni nem mindig az van amit délelőtt kigondolok.

Tatai-tóval mi bajotok?

Sok ismerősöm hordja ide ide a csajokat randira.

Ha sétáltok a partján nagyrészt randizós embereket látni.Meg tele vendéglátóhellyel.

Győr meg Pest között a legjobb randihelyszín minden van itt.Ha jó a csaj és nem akarom hazavinni még panziók hotelek is vannak.

júl. 2. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 anonim ***** válasza:
76%
39 Én nem krvázok le senkit, nem zavar, ha más így nyaral, de egyrészt én nem szorulok erre, másrészt ÉN undorodnék attól, hogy valami papperrel kelljen hemperegnem, de nyugi, attól nem undorodok, ha más hempereg papperekkel. Felőlem csinálják. Akinek ez belefér, az nyilván nem úgy érez, ahogy én, lehet, hogy ők kifejezetten vonzódnak az alakhoz, mert nem csak a külsőn múlik a dolog, engem sem elsősorban a külsejük taszít, az mellékes, én az öregek személyiségétől vagyok rosszul általában, alig várom, hogy eltűnjön a színről ez a 70-es években vagy korábban született réteg.😃
júl. 2. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 anonim ***** válasza:
73%
39: azért k...zom le, mert az. A k...a az, aki pénzért adja a testét, ez a definíciója. Az a csaj, aki egy 50essel egy tengerparti nyaralásért vagy egy pizzáért fekszik le, az ugyanúgy k...a, mint a Rákóczi téri prosti, csak az utóbbi legalább őszinte és felvállalja.
júl. 2. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!